Przejdź do
Gdy zostaniesz naszym pracownikiem
Gdy zostaniesz naszym pracownikiem
Udało się, jesteś pracownikiem Getin Banku! Co dalej?
- Na swoim nowym stanowisku pracy przejdziesz odpowiedni cykl szkoleń, które pozwolą Ci zapoznać się z charakterem pracy oraz przygotują Cię do profesjonalnego jej wykonywania.
- W przypadku rozpoczęcia pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą/ obsługą klienta w placówce bankowej weźmiesz udział w cyklu szkoleń, w ramach których zdobędziesz kompleksową wiedzę na temat funkcjonowania naszego Banku. Dostaniesz kompleksowe informacje na temat oferty produktowej, systemów operacyjnych oraz procedur. Akademia Profesjonalnego Sprzedawcy to także szkolenia poświęcone Standardom Obsługi Klienta obowiązującym w placówkach Banku oraz Technikom Sprzedaży i Negocjacji.
- Możesz również liczyć na pomoc starszego stażem pracownika, który służy radą na każdym etapie Twojego wdrażania się w nowe obowiązki.
Infolinia 197 97
dla klientów z zagranicy +48 32 604 30 01
opłata jak za połączenie lokalne
wg taryfy operatora
© 2011 Getin Noble Bank SA
JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GETIN NOBLE BANK SA,
DRUGIEGO NAJWIĘKSZEGO POD WZGLĘDEM AKTYWÓW BANKU Z WIĘKSZOŚCIOWYM KAPITAŁEM POLSKIM.
DRUGIEGO NAJWIĘKSZEGO POD WZGLĘDEM AKTYWÓW BANKU Z WIĘKSZOŚCIOWYM KAPITAŁEM POLSKIM.

