Biuro prasowe - Getin Bank
Kontakt

Twoja przeglądarka nie jest już wspierana.

Strona Getin Bank działa w wielu przeglądarkach, jednak ze względów bezpieczeństwa i uzyskania optymalnego komfortu przeglądania, zalecamy aktualizację przeglądarki. Obok znajdziesz informacje o wersjach w pełni wspieranych przeglądarek.

Rok publikacji2016

Getin Bank w czołówce rankingu najlepszych kredytów dla firm

26.04.2016

Getin Bank znalazł się na podium rankingu TotalMoney.pl. najlepszych kredytów w rachunku bieżącym dla firm. Oferta Banku została wyróżniona przez ekspertów portalu jako jedno z najbardziej korzystnych rozwiązań dla przedsiębiorcy prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą z uproszczoną księgowością. Opracowanie przygotowano dla kredytów w rachunku bieżącym w wysokości 50 tys. zł zaciąganych na okres 12 miesięcy z możliwością odnowienia na kolejne okresy. Getin Bank znalazł się na drugim miejscu zestawienia.

Czytaj więcej

Getin Noble Bank dla Województwa Dolnośląskiego

19.04.2016

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego dołączył do grona instytucji samorządowych, które doceniły kompleksową ofertę rozwiązań finansowych Getin Noble Banku, stworzonych na potrzeby sektora publicznego. 1 kwietnia br. Bank rozpoczął obsługę 250 kont Urzędu oraz podległych mu jednostek organizacyjnych. Propozycja Getin Noble Banku została wybrana w drodze przetargu. Umowę podpisano na pięć lat.

Czytaj więcej

Getin Bank z najlepszym kredytem samochodowym

08.04.2016

Kredyt samochodowy Getin Banku zajął pierwsze miejsce w rankingu przygotowanym przez Totalmoney.pl. O wygranej przesądziło najniższe w zestawieniu oprocentowanie kredytu. Zwycięska oferta dotyczy zarówno kredytów przeznaczonych na zakup nowego, jak i używanego samochodu. 

Czytaj więcej

Getin UP numerem jeden w rankingu wspólnych kont osobistych

29.03.2016

Konto Getin UP, dostępne w ofercie Getin Banku, znalazło się na pierwszym miejscu zestawienia najlepszych rachunków bankowych dla dwojga. Tym razem eksperci portalu TotalMoney.pl sprawdzili gdzie i na jakich warunkach para może założyć wspólne konto osobiste. Oferta Getin Banku, która znalazła się na pierwszym miejscu klasyfikacji, została uznana za najbardziej korzystną propozycję na rynku. 

Czytaj więcej

Getin Bank na pierwszym miejscu rankingu kont osobistych Bankier.pl

18.03.2016

Konto Getin UP znalazło się na pierwszym miejscu rankingu najlepszych rachunków osobistych, opracowanego przez analityków portalu Bankier.pl. Wysoka pozycja w zestawieniu to zasługa atrakcyjnych warunków oferty, w tym braku opłat za prowadzenie konta, kartę czy też wypłaty z bankomatów. Autorzy rankingu przyjrzeli się propozycjom 21 banków pod kątem potrzeb i oczekiwań trzech modelowych grup klientów, wyodrębnionych m.in. na podstawie wysokości miesięcznych dochodów. W każdej z analizowanych kategorii rachunek osobisty Getin Banku znalazł się na pierwszej pozycji zestawienia.

Czytaj więcej

Getin Bank na podium rankingu kredytów gotówkowych

19.02.2016

Oferta kredytów gotówkowych Getin Banku już po raz kolejny została wyróżniona w cyklicznym rankingu TotalMoney.pl. Analitycy portalu docenili atrakcyjne warunki finansowania oraz konkurencyjność propozycji skierowanej do nowego klienta, który dotychczas nie korzystał z usług Banku. Wysoka pozycja w  zestawieniu, na której Bank utrzymuje się od początku roku, to gwarancja niskich kosztów kredytu oraz pewność wyboru jednej z najlepszych ofert na rynku.

Czytaj więcej

Getin UP Free najlepszym kontem dla młodych w rankingu „Rzeczpospolitej”

03.02.2016

Konto Getin UP Free znalazło się na pierwszym miejscu rankingu najlepszych kont dla młodych ludzi, opracowanego przez dziennikarzy „Rzeczpospolitej”. Oferty banków zostały przeanalizowane pod kątem wysokości opłat, dostępu do usług mobilnych oraz możliwości związanych z kartą płatniczą, przygotowanych dla Klientów w wieku od 18 do 24 lat. Autorzy zestawienia najwyżej ocenili propozycję Getin Banku, przyznając Getin UP Free tytuł najlepszego konta dla młodych.

Czytaj więcej

Oferta Getin Bank wśród najlepszych kredytów gotówkowych

26.01.2016

Getin Bank znalazł się na podium styczniowego rankingu najlepszych kredytów gotówkowych TotalMoney.pl. Oferta Banku została wyróżniona przez ekspertów portalu jako jedno z najbardziej korzystnych rozwiązań dla nowych Klientów, którzy dotychczas nie korzystali z jego usług. Opracowanie przygotowano na podstawie porównania ofert kredytów gotówkowych w wysokości 5 tysięcy złotych zaciąganych na okres 12 miesięcy przez trzyosobową rodzinę z miesięcznymi dochodami netto w wysokości 4 452 zł. 

Czytaj więcej

Getin Dzieciom – baśniowa pomoc dla małych podopiecznych hospicjum

19.01.2016

W styczniu br. zakończyła się druga już edycja charytatywnej akcji Getin Dzieciom. W ramach finału do podopiecznych trzech Fundacji – Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, Gajusz oraz Śląskie Hospicjum dla Dzieci – trafiły nagrania najpiękniejszych baśni w wykonaniu pracowników Getin Noble Banku. Gościem specjalnym zrealizowanego słuchowiska był aktor Artur Barciś, który także użyczył swojego głosu bajkowym postaciom. Mp3 z klasycznymi utworami literatury dziecięcej zostały przekazane najmłodszym, zaś władze każdej z Fundacji otrzymały od Banku czek na kwotę 20 tys. zł.

Czytaj więcej

Wyższy poziom bezpieczeństwa z nową kartą MasterCard Debit w Getin Banku

14.01.2016

Getin Bank udostępnił swoim Klientom nową kartę debetową ze zmiennym kodem weryfikacyjnym CVC2 – MasterCard Debit. Na jej rewersie umieszczony został niewielki wyświetlacz, który co godzinę wyświetla nowy zestaw cyfr, w ten sposób zastępując drukowany trzycyfrowy kod wykorzystywany do zabezpieczenia transakcji online. Dzięki temu rewolucyjnemu rozwiązaniu, Klienci Banku otrzymają dodatkowe zabezpieczenie dla swoich internetowych zakupów.

Czytaj więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności