Twoja przeglądarka nie jest już wspierana.

Strona Getin Bank działa w wielu przeglądarkach, jednak ze względów bezpieczeństwa i uzyskania optymalnego komfortu użytkowania, zalecamy aktualizację obecnie używanej wersji.
Obok znajdziesz informacje o w pełni wspieranych przeglądarkach.

Rok publikacji2017

„Lokata na Nowe Środki” Getin Banku z atrakcyjnym oprocentowaniem

17.07.2017

Getin Bank wprowadza nowe atrakcyjne oprocentowanie czteromiesięcznej „Lokaty na Nowe Środki”. Klienci, którzy zdecydują się na ten produkt mogą liczyć na stałe oprocentowanie 2,2% w skali roku. Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych Klientów od 17 do 31 lipca br. 

Czytaj więcej

Getin Bank ponownie wśród liderów jakości obsługi

06.07.2017

Getin Bank został uznany za jeden z najlepszych banków na rynku pod względem jakości obsługi. Bank zajął drugie miejsce w pierwszej edycji rankingu Instytucja Roku 2017, organizowanego przez portal MojeBankowanie.pl. W celu wybrania liderów, eksperci portalu odwiedzili aż 252 różne placówki, punkty obsługi banków, ubezpieczycieli i telekomów. Wyniki badania ekspertów MojeBankowanie.pl to kolejne obok rankingu Przyjazny Bank Newsweeka i Złotego Bankiera, potwierdzenie wysokiej jakości obsługi Getin Banku.

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy Getin Banku ponownie na I miejscu rankingu TotalMoney.pl

03.07.2017

W czerwcu br. oferta Getin Banku po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w rankingu kredytów samochodowych TotalMoney.pl. Wyróżniony produkt od wielu miesięcy utrzymuje się na czele zestawienia. Doceniona przez ekspertów oferta dotyczy kredytu zarówno na zakup nowego, jak i używanego samochodu. 

Czytaj więcej

Getin Noble Bank po raz kolejny z „Portfelem Wprost”

30.06.2017

Getin Noble Bank otrzymał prestiżową nagrodę przyznaną przez jeden z najstarszych i najbardziej popularnych polskich tygodników. „Portfel Wprost” za najlepszą Kompleksową Obsługę to już kolejne w tym roku wyróżnienie, które Bank zdobywa w znaczącym rankingu branżowym. 

Czytaj więcej

Kolejna odsłona akcji Getin Crew zakończona sukcesem

21.06.2017

Ponad 28 litrów krwi udało się zebrać podczas szóstej już edycji akcji honorowego krwiodawstwa Getin Crew. Tym razem do oddania krwi zgłosiło się aż 87 pracowników Getin Noble Banku. Wszyscy chętni mogli zarejestrować się również w bazie potencjalnych dawców szpiku. Partnerem projektu Getin Crew są Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Czytaj więcej

Getin Bank na podium rankingu kont osobistych TotalMoney.pl

20.06.2017

Konto Getin UP zostało uznane za jedno z najlepszych na rynku i zajęło II miejsce w rankingu przygotowanym przez portal TotalMoney.pl. O wysokiej pozycji w zestawieniu zadecydował m.in. brak opłat za prowadzenie konta oraz atrakcyjny pakiet korzyści dodatkowych. 

Czytaj więcej

Getin Bank na podium rankingu kont osobistych Bankier.pl

07.06.2017

Getin UP, flagowe konto z oferty Getin Banku, zostało wyróżnione w rankingu najlepszych i najtańszych rachunków osobistych Bankier.pl. Autorzy zestawienia wzięli pod uwagę koszty prowadzenia konta, korzystania z karty płatniczej oraz dostępne premie pieniężne i bonusy, na które mogą liczyć Klienci. 

Czytaj więcej

Getin Noble Bank już po raz piąty pobiegł „Fair Play”

06.06.2017

W sobotę, 3 czerwca br. ponad półtora tysiąca pracowników Getin Noble Banku, członków ich rodzin i przyjaciół wzięło udział w charytatywnej imprezie - V Biegu Fair Play. Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, to nie tylko rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim chęć niesienia pomocy. Środki zebrane podczas imprezy pozwolą na wsparcie rehabilitacji 4-letniego Piotrusia, synka jednego z pracowników Banku. Partnerem Biegu Fair Play jest Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich.

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy Getin Banku ponownie najlepszy

31.05.2017

Kredyt samochodowy Getin Banku od początku roku regularnie zajmuje pierwsze miejsca w rankingach TotalMoney.pl. W maju oferta Banku ponownie zwyciężyła w zestawieniu ofert finansowania zakupu aut nowych oraz używanych. 

Czytaj więcej

Getin Bank na podium rankingu „Złoty Bankier”

21.04.2017

Getin Bank na trzecim miejscu prestiżowego rankingu „Złoty Bankier” w głównej kategorii „Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem”. Bank zajął także drugie miejsce w kategorii „Karta kredytowa”. Statuetki „Złotego Bankiera” wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 20 kwietnia w Warszawie. Organizatorem wydarzenia są Puls Biznesu oraz portal finansowy Bankier.pl.

Czytaj więcej