Twoja przeglądarka nie jest już wspierana.

Strona Getin Bank działa w wielu przeglądarkach, jednak ze względów bezpieczeństwa i uzyskania optymalnego komfortu użytkowania, zalecamy aktualizację obecnie używanej wersji.
Obok znajdziesz informacje o w pełni wspieranych przeglądarkach.

Rok publikacji2017

Nowy etap rozwoju sieci placówek Getin Noble Banku

18.09.2017

Getin Noble Bank ułatwia Klientom dostęp do swoich usług, kontynuując zainicjowany w czerwcu br. projekt przebudowy sieci sprzedaży obejmujący m.in. wprowadzenie nowego formatu placówek w centrach handlowych. Głównym celem zmian jest  dalsze podniesienie standardów obsługi i poprawa jakości pracy doradców. 14 września w warszawskiej Galerii Północnej została otwarta druga placówka Getin Banku tego typu. Równocześnie Bank wdraża nowe formaty oddziałów ulicznych.

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy Getin Banku już po raz dziesiąty liderem rankingu TotalMoney.pl

25.08.2017

W sierpniu br. oferta Getin Banku ponownie zajęła pierwsze miejsce w rankingu kredytów samochodowych TotalMoney.pl dla osób poszukujących zarówno nowego, jak i używanego auta. Eksperci portalu docenili atrakcyjną wysokość miesięcznej raty. Produkt Getin Banku jest liderem rankingu już od dziesięciu miesięcy. 

Czytaj więcej

Zmiany w marketingu Getin Noble Banku

22.08.2017

Getin Noble Bank wzmacnia komunikację marketingową - w Banku powstał nowy Obszar Marketingu
i Digital. Nowym działem kieruje Natalia Załęcka. Jej zespół odpowiada za komunikacją marketingową
i wewnętrzną banku oraz rozwój kanałów elektronicznych (bankowości internetowej i mobilnej). W skład nowego Obszaru wchodzą dwa departamenty. Departamentem Komunikacji Marketingowej kieruje Łukasz Penszko, za Departament Digital odpowiada Marta Dałkiewicz.

Czytaj więcej

Getin Bank z nową propozycją dla osób poszukujących atrakcyjnych możliwości oszczędzania

01.08.2017

Getin Bank uatrakcyjnia ofertę produktów oszczędnościowych. Od 1 sierpnia br. Klienci zainteresowani odkładaniem pieniędzy na koncie oszczędnościowym mogą skorzystać z nowej oferty „Na nowe środki” z oprocentowaniem 2,5 proc. w skali roku. Dla tych, którzy chcą ulokować swoje oszczędności w średnim okresie czasu, Bank przygotował pięciomiesięczną „Lokatę na Nowe Środki „z oprocentowaniem 2,4 proc. w skali roku. 

Czytaj więcej

„Lokata na Nowe Środki” Getin Banku z atrakcyjnym oprocentowaniem

17.07.2017

Getin Bank wprowadza nowe atrakcyjne oprocentowanie czteromiesięcznej „Lokaty na Nowe Środki”. Klienci, którzy zdecydują się na ten produkt mogą liczyć na stałe oprocentowanie 2,2% w skali roku. Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych Klientów od 17 do 31 lipca br. 

Czytaj więcej

Getin Bank ponownie wśród liderów jakości obsługi

06.07.2017

Getin Bank został uznany za jeden z najlepszych banków na rynku pod względem jakości obsługi. Bank zajął drugie miejsce w pierwszej edycji rankingu Instytucja Roku 2017, organizowanego przez portal MojeBankowanie.pl. W celu wybrania liderów, eksperci portalu odwiedzili aż 252 różne placówki, punkty obsługi banków, ubezpieczycieli i telekomów. Wyniki badania ekspertów MojeBankowanie.pl to kolejne obok rankingu Przyjazny Bank Newsweeka i Złotego Bankiera, potwierdzenie wysokiej jakości obsługi Getin Banku.

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy Getin Banku ponownie na I miejscu rankingu TotalMoney.pl

03.07.2017

W czerwcu br. oferta Getin Banku po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w rankingu kredytów samochodowych TotalMoney.pl. Wyróżniony produkt od wielu miesięcy utrzymuje się na czele zestawienia. Doceniona przez ekspertów oferta dotyczy kredytu zarówno na zakup nowego, jak i używanego samochodu. 

Czytaj więcej

Getin Noble Bank po raz kolejny z „Portfelem Wprost”

30.06.2017

Getin Noble Bank otrzymał prestiżową nagrodę przyznaną przez jeden z najstarszych i najbardziej popularnych polskich tygodników. „Portfel Wprost” za najlepszą Kompleksową Obsługę to już kolejne w tym roku wyróżnienie, które Bank zdobywa w znaczącym rankingu branżowym. 

Czytaj więcej

Kolejna odsłona akcji Getin Crew zakończona sukcesem

21.06.2017

Ponad 28 litrów krwi udało się zebrać podczas szóstej już edycji akcji honorowego krwiodawstwa Getin Crew. Tym razem do oddania krwi zgłosiło się aż 87 pracowników Getin Noble Banku. Wszyscy chętni mogli zarejestrować się również w bazie potencjalnych dawców szpiku. Partnerem projektu Getin Crew są Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Czytaj więcej

Getin Bank na podium rankingu kont osobistych TotalMoney.pl

20.06.2017

Konto Getin UP zostało uznane za jedno z najlepszych na rynku i zajęło II miejsce w rankingu przygotowanym przez portal TotalMoney.pl. O wysokiej pozycji w zestawieniu zadecydował m.in. brak opłat za prowadzenie konta oraz atrakcyjny pakiet korzyści dodatkowych. 

Czytaj więcej