Kontakt

Twoja przeglądarka nie jest już wspierana.

Strona Getin Bank działa w wielu przeglądarkach, jednak ze względów bezpieczeństwa i uzyskania optymalnego komfortu użytkowania, zalecamy aktualizację obecnie używanej wersji.
Obok znajdziesz informacje o w pełni wspieranych przeglądarkach.

Rok publikacji2017

Nowe funkcjonalności aplikacji mobilnej Getin Banku

15.03.2017

Aplikacja Getin Mobile jest teraz jeszcze bardziej przyjazna użytkownikom. Getin Bank wprowadził logowanie odciskiem palca, przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego, a także dostęp do płatności BLIK już z ekranu startowego, bez konieczności logowania się do serwisu.

Czytaj więcej

„Ciesz się spokojem, jaki dają oszczędności” – nowa odsłona konta oszczędnościowego Getin Banku

10.03.2017

Getin Bank zachęca Polaków do odkładania pieniędzy i promuje konto oszczędnościowe „Na dobry początek”. Nowa kampania Banku ruszyła 10 marca i potrwa do 21 maja br. Jej główne hasło to „Ciesz się̨ spokojem, jaki dają oszczędności”. W ten sposób Getin Bank chce przekonać swoich obecnych i przyszłych Klientów, że dzięki oszczędzaniu mogą cieszyć się finansową stabilizacją i bezpieczeństwem. 

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy Getin Banku zwycięzcą rankingu TotalMoney.pl

28.02.2017

Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszy na rynku w lutym 2017 r. Bank wygrywa zestawienie TotalMoney.pl w tej kategorii już czwarty miesiąc z rzędu. Wyróżniona oferta dotyczy zarówno kredytu na zakup nowego, jak i używanego samochodu.  

Czytaj więcej

Wyróżnienie „Comperia Stars” dla Getin Banku za najlepszy kredyt gotówkowy

21.02.2017

Kredyt gotówkowy Getin Bankunajlepszym na rynku w zestawieniu portalu Comperia.pl w lutym br. Eksperci portalu docenili atrakcyjne warunki finansowania oferty „Darmowy kredyt”, skierowanej do nowych Klientów Banku.

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy Getin Banku po raz kolejny najlepszy w rankingu TotalMoney.pl

03.02.2017

Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszym kredytem na rynku w styczniu 2017 r. według portalu TotalMoney.pl. Wyróżniona oferta dotyczy zarówno kredytu na zakup nowego, jak i używanego samochodu. 

Czytaj więcej

„Comperia Stars 2016” dla Getin Banku za najlepszy kredyt gotówkowy roku

11.01.2017

Redakcja portalu Comperia.pl wyróżniła kredyt gotówkowy Getin Banku, jako najlepszy produkt w swojej kategorii rynkowej, nagradzając go tytułem „Comperia Stars 2016”. Eksperci portalu docenili „Darmowy kredyt” za brak jakichkolwiek kosztów związanych z jego udzieleniem. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, zwrócą do Banku jedynie równowartość zaciągniętego zobowiązania.

Czytaj więcej