Twoja przeglądarka nie jest już wspierana.

Strona Getin Bank działa w wielu przeglądarkach, jednak ze względów bezpieczeństwa i uzyskania optymalnego komfortu użytkowania, zalecamy aktualizację obecnie używanej wersji.
Obok znajdziesz informacje o w pełni wspieranych przeglądarkach.

Rok publikacji2017

Kolejna odsłona akcji Getin Crew zakończona sukcesem

21.06.2017

Ponad 28 litrów krwi udało się zebrać podczas szóstej już edycji akcji honorowego krwiodawstwa Getin Crew. Tym razem do oddania krwi zgłosiło się aż 87 pracowników Getin Noble Banku. Wszyscy chętni mogli zarejestrować się również w bazie potencjalnych dawców szpiku. Partnerem projektu Getin Crew są Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Czytaj więcej

Getin Bank na podium rankingu kont osobistych TotalMoney.pl

20.06.2017

Konto Getin UP zostało uznane za jedno z najlepszych na rynku i zajęło II miejsce w rankingu przygotowanym przez portal TotalMoney.pl. O wysokiej pozycji w zestawieniu zadecydował m.in. brak opłat za prowadzenie konta oraz atrakcyjny pakiet korzyści dodatkowych. 

Czytaj więcej

Getin Bank na podium rankingu kont osobistych Bankier.pl

07.06.2017

Getin UP, flagowe konto z oferty Getin Banku, zostało wyróżnione w rankingu najlepszych i najtańszych rachunków osobistych Bankier.pl. Autorzy zestawienia wzięli pod uwagę koszty prowadzenia konta, korzystania z karty płatniczej oraz dostępne premie pieniężne i bonusy, na które mogą liczyć Klienci. 

Czytaj więcej

Getin Noble Bank już po raz piąty pobiegł „Fair Play”

06.06.2017

W sobotę, 3 czerwca br. ponad półtora tysiąca pracowników Getin Noble Banku, członków ich rodzin i przyjaciół wzięło udział w charytatywnej imprezie - V Biegu Fair Play. Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, to nie tylko rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim chęć niesienia pomocy. Środki zebrane podczas imprezy pozwolą na wsparcie rehabilitacji 4-letniego Piotrusia, synka jednego z pracowników Banku. Partnerem Biegu Fair Play jest Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich.

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy Getin Banku ponownie najlepszy

31.05.2017

Kredyt samochodowy Getin Banku od początku roku regularnie zajmuje pierwsze miejsca w rankingach TotalMoney.pl. W maju oferta Banku ponownie zwyciężyła w zestawieniu ofert finansowania zakupu aut nowych oraz używanych. 

Czytaj więcej

Getin Bank na podium rankingu „Złoty Bankier”

21.04.2017

Getin Bank na trzecim miejscu prestiżowego rankingu „Złoty Bankier” w głównej kategorii „Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem”. Bank zajął także drugie miejsce w kategorii „Karta kredytowa”. Statuetki „Złotego Bankiera” wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 20 kwietnia w Warszawie. Organizatorem wydarzenia są Puls Biznesu oraz portal finansowy Bankier.pl.

Czytaj więcej

Konto oszczędnościowe Getin Banku na podium rankingu Comperia.pl

14.04.2017

Oferta Getin Banku „Na dobry początek” znalazła się na trzecim miejscu zestawienia najlepszych kont oszczędnościowych kwietnia 2017. Ranking został opracowany przez ekspertów niezależnej porównywarki finansowej Comperia.pl. Autorzy zestawienia docenili atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Getin Banku. 

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy Getin Bank na szczycie rankingu TotalMoney.pl

31.03.2017

Getin Bank został liderem marcowego rankingu kredytów samochodowych, opracowanego przez analityków TotalMoney.pl. Oferta Banku zajęła pierwsze miejsce zarówno w zestawieniu rozwiązań dla sfinansowania aut nowych, jak i używanych. Eksperci portalu docenili niskie koszty kredytów oraz atrakcyjną wysokość miesięcznej raty.

Czytaj więcej

Nowe funkcjonalności aplikacji mobilnej Getin Banku

15.03.2017

Aplikacja Getin Mobile jest teraz jeszcze bardziej przyjazna użytkownikom. Getin Bank wprowadził logowanie odciskiem palca, przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego, a także dostęp do płatności BLIK już z ekranu startowego, bez konieczności logowania się do serwisu.

Czytaj więcej

„Ciesz się spokojem, jaki dają oszczędności” – nowa odsłona konta oszczędnościowego Getin Banku

10.03.2017

Getin Bank zachęca Polaków do odkładania pieniędzy i promuje konto oszczędnościowe „Na dobry początek”. Nowa kampania Banku ruszyła 10 marca i potrwa do 21 maja br. Jej główne hasło to „Ciesz się̨ spokojem, jaki dają oszczędności”. W ten sposób Getin Bank chce przekonać swoich obecnych i przyszłych Klientów, że dzięki oszczędzaniu mogą cieszyć się finansową stabilizacją i bezpieczeństwem. 

Czytaj więcej