Twoja przeglądarka nie jest już wspierana.

Strona Getin Bank działa w wielu przeglądarkach, jednak ze względów bezpieczeństwa i uzyskania optymalnego komfortu użytkowania, zalecamy aktualizację obecnie używanej wersji.
Obok znajdziesz informacje o w pełni wspieranych przeglądarkach.

Rok publikacji2017

Getin Bank na podium rankingu „Złoty Bankier”

21.04.2017

Getin Bank na trzecim miejscu prestiżowego rankingu „Złoty Bankier” w głównej kategorii „Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem”. Bank zajął także drugie miejsce w kategorii „Karta kredytowa”. Statuetki „Złotego Bankiera” wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 20 kwietnia w Warszawie. Organizatorem wydarzenia są Puls Biznesu oraz portal finansowy Bankier.pl.

Czytaj więcej

Konto oszczędnościowe Getin Banku na podium rankingu Comperia.pl

14.04.2017

Oferta Getin Banku „Na dobry początek” znalazła się na trzecim miejscu zestawienia najlepszych kont oszczędnościowych kwietnia 2017. Ranking został opracowany przez ekspertów niezależnej porównywarki finansowej Comperia.pl. Autorzy zestawienia docenili atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Getin Banku. 

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy Getin Bank na szczycie rankingu TotalMoney.pl

31.03.2017

Getin Bank został liderem marcowego rankingu kredytów samochodowych, opracowanego przez analityków TotalMoney.pl. Oferta Banku zajęła pierwsze miejsce zarówno w zestawieniu rozwiązań dla sfinansowania aut nowych, jak i używanych. Eksperci portalu docenili niskie koszty kredytów oraz atrakcyjną wysokość miesięcznej raty.

Czytaj więcej

Nowe funkcjonalności aplikacji mobilnej Getin Banku

15.03.2017

Aplikacja Getin Mobile jest teraz jeszcze bardziej przyjazna użytkownikom. Getin Bank wprowadził logowanie odciskiem palca, przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego, a także dostęp do płatności BLIK już z ekranu startowego, bez konieczności logowania się do serwisu.

Czytaj więcej

„Ciesz się spokojem, jaki dają oszczędności” – nowa odsłona konta oszczędnościowego Getin Banku

10.03.2017

Getin Bank zachęca Polaków do odkładania pieniędzy i promuje konto oszczędnościowe „Na dobry początek”. Nowa kampania Banku ruszyła 10 marca i potrwa do 21 maja br. Jej główne hasło to „Ciesz się̨ spokojem, jaki dają oszczędności”. W ten sposób Getin Bank chce przekonać swoich obecnych i przyszłych Klientów, że dzięki oszczędzaniu mogą cieszyć się finansową stabilizacją i bezpieczeństwem. 

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy Getin Banku zwycięzcą rankingu TotalMoney.pl

28.02.2017

Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszy na rynku w lutym 2017 r. Bank wygrywa zestawienie TotalMoney.pl w tej kategorii już czwarty miesiąc z rzędu. Wyróżniona oferta dotyczy zarówno kredytu na zakup nowego, jak i używanego samochodu.  

Czytaj więcej

Wyróżnienie „Comperia Stars” dla Getin Banku za najlepszy kredyt gotówkowy

21.02.2017

Kredyt gotówkowy Getin Bankunajlepszym na rynku w zestawieniu portalu Comperia.pl w lutym br. Eksperci portalu docenili atrakcyjne warunki finansowania oferty „Darmowy kredyt”, skierowanej do nowych Klientów Banku.

Czytaj więcej

Kredyt samochodowy Getin Banku po raz kolejny najlepszy w rankingu TotalMoney.pl

03.02.2017

Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszym kredytem na rynku w styczniu 2017 r. według portalu TotalMoney.pl. Wyróżniona oferta dotyczy zarówno kredytu na zakup nowego, jak i używanego samochodu. 

Czytaj więcej

„Comperia Stars 2016” dla Getin Banku za najlepszy kredyt gotówkowy roku

11.01.2017

Redakcja portalu Comperia.pl wyróżniła kredyt gotówkowy Getin Banku, jako najlepszy produkt w swojej kategorii rynkowej, nagradzając go tytułem „Comperia Stars 2016”. Eksperci portalu docenili „Darmowy kredyt” za brak jakichkolwiek kosztów związanych z jego udzieleniem. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty, zwrócą do Banku jedynie równowartość zaciągniętego zobowiązania.

Czytaj więcej