Twoja przeglądarka nie jest już wspierana.

Strona Getin Bank działa w wielu przeglądarkach, jednak ze względów bezpieczeństwa i uzyskania optymalnego komfortu użytkowania, zalecamy aktualizację obecnie używanej wersji.
Obok znajdziesz informacje o w pełni wspieranych przeglądarkach.

Rok publikacji2016

Getin Bank na I miejscu w rankingu kont osobistych TotalMoney.pl

23.12.2016

Konto Getin UP zostało uznane za najlepsze na rynku według TotalMoney.pl. Oferta rachunku osobistego Getin Banku okazała się bezkonkurencyjna i jako jedyna zdobyła maksymalną liczbę 100 punktów, tym samym wygrywając grudniowy ranking. O zwycięstwie zdecydował m.in. brak opłat za prowadzenie konta i darmowe wypłaty z bankomatów. 

Czytaj więcej

Getin Bank na podium rankingu jakości obsługi

30.11.2016

Getin Bank na podium rankingu banków o najlepszej obsłudze klienta. Badanie zostało przeprowadzone przez uznaną międzynarodową firmę INTERNATIONAL SERVICE CHECK, która wysłała tak zwanych tajemniczych klientów do ponad 60 placówek należących do 15 różnych banków. Jeden z wrocławskich oddziałów Getin Banku został uznany za najlepszy oddział bankowy w Polsce pod względem obsługi klienta.

Czytaj więcej

Getin Bank na podium rankingu kont osobistych TotalMoney.pl

23.11.2016

Konto Getin UP jednym z najlepszych na rynku według portalu TotalMoney.pl. Tym razem autorzy rankingu sprawdzili, który bank oferuje najlepsze warunki prowadzenia rachunku osobistego i korzystania z karty płatniczej. Getin Bank został wyróżniony za bezpłatne konto, darmowe wypłaty z bankomatów oraz atrakcyjny pakiet korzyści dodatkowych. 

Czytaj więcej

Wyróżnienie „Comperia Stars” dla Getin Banku za najlepszy kredyt gotówkowy

21.11.2016

Kredyt gotówkowy Getin Banku najlepszym na rynku w zestawieniu portalu Comperia.pl. Ofertę wyróżnia brak jakichkolwiek kosztów związanych z udzieleniem kredytu. Klienci, którzy zdecydują się z niej skorzystać, zwrócą do Banku jedynie równowartość zaciągniętego zobowiązania. 

Czytaj więcej

Getin Bank na drugim miejscu w rankingu kredytów gotówkowych TotalMoney.pl

10.11.2016

Kredyt gotówkowy Getin Banku jednym z najlepszych na rynku według portalu TotalMoney.pl. O wysokiej pozycji w zestawieniu zdecydowały  atrakcyjne warunki finansowania. Wyróżniona oferta to propozycja dla nowych Klientów, którzy dotychczas nie korzystali z usług Banku.

Czytaj więcej

Getin Noble Bank po raz kolejny z certyfikatem „Perły Polskiej Gospodarki”

02.11.2016

Getin Noble Bank po raz kolejny znalazł się w prestiżowym gronie firm wyróżnianych tytułem „Perły Polskiej Gospodarki” przyznawanym przez magazyn Polish Market. To już czternasta edycja tego wyjątkowego wydarzenia, organizowanego przez wydawcę największego anglojęzycznego miesięcznika na polskim rynku.

Czytaj więcej

Getin Bank zwycięzcą rankingu Newsweeka!

22.09.2016

W piętnastej edycji rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka”, który jest najważniejszą oceną jakości obsługi bankowej w Polsce, Getin Bank zajął pierwsze miejsce. Zdobył ją w najbardziej prestiżowej kategorii „Bank  dla Kowalskiego”. Getin Bank znalazł się również na podium w kategorii „Bankowość internetowa”.

Czytaj więcej

Getin Noble Bank po raz kolejny bezkonkurencyjny w rankingu banków według Związku Firm Deweloperskich

21.09.2016

Getin Noble Bank już po raz czwarty z rzędu został uznany przez Związek Firm Deweloperskich za najlepszy bank kredytujący inwestycje mieszkaniowe. Deweloperzy przyznali laur pierwszeństwa Getin Noble Bankowi w takich kategoriach jak szybkość rozpatrywania wniosków, zgodność ze wstępnymi warunkami, elastyczność oraz partnerskie traktowanie kredytobiorcy. Zestawienie powstało na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród firm członkowskich PZFD, które oceniały banki pod względem współpracy w zakresie finansowania i obsługi.

Czytaj więcej

Konto Getin UP Free bezkonkurencyjne w rankingu TotalMoney.pl

20.09.2016

Konto "Getin UP Free" zostało uznane przez portal TotalMoney.pl najlepszym kontem dla studentów. Konto i karta do niego są całkowicie darmowe bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Ponadto Klient zyskuje bezpłatne przelewy przez Internet i nową Bankowość Mobilną. Również bez prowizji są wypłaty z bankomatów Euronet i PlanetCash, a po spełnieniu dodatkowych warunków ze wszystkich bankomatów w Polsce. Warto skorzystać też ze zniżki 10% w kinach Cinema City, a studenci otrzymujący stypendia na konto w Getin Banku mogą przez rok akademicki zyskać dodatkowo co miesiąc 3% dodatku, nawet 320 zł w skali roku. 

Czytaj więcej

Płać fajniej z Getin UP Free

16.08.2016

W życiu młodego człowieka szczegóły i drobiazgi często odgrywają ogromną rolę, to one pozwalają mu odróżnić się od innych i wyrazić siebie. Czasem jest to kolorowy szalik, czasem zabawna przypinka na kurtce. Teraz może to być też jego karta płatnicza. Bo bank i karta do konta wcale nie muszą być nudne i poważne. Udowadnia to Getin Bank, który oferuje swoim najmłodszym Klientom nowe, atrakcyjne wizerunki kart płatniczych. Kampania „Płać fajniej z Getin UP Free” ruszyła w sierpniu.

Czytaj więcej