iKASA

iKASA to bezpłatna aplikacja umożliwiająca dokonywanie płatności mobilnych za pomocą telefonu. Nie musisz już martwić się o gotówkę, wystarczy, że aktywujesz usługę iKASA, a dokonywanie płatności będzie łatwe jak nigdy dotąd. 

Poznaj korzyści:

  • iKASA działa jak karta bankomatowa, należna kwota pobierana jest z konta bankowego uwzględniając ustawione wcześniej limity dziennych i miesięcznych transakcji,
  • oszczędzasz czas, płatność za pomocą iKasy jest bardzo szybka, trwa tylko 10 sekund,
  • nie płacisz żadnych prowizji i dodatkowych opłat za korzystanie z aplikacji
  • korzystanie z aplikacji jest bezpieczne, bo zabezpieczasz ją indywidualnym numerem PIN
Dla nowych Klientów promocja, 10% zwrotu za zakupy w Biedronce! Sprawdź szczegóły!

Jak uzyskać?

  1. Pobierz darmową aplikację iKasa na swój telefon. Aplikacja dostępna na platformy Andriod, iOS, Blackberry, Java, Bada oraz niemal wszystkich modelach telefonów dostępnych na rynku, nie tylko na smartfonach.
  2. Włącz usługę iKASA w bankowości internetowej, ustaw PIN umożliwający wejście do aplikacji i określ limity dziennych i miesięcznych transakcji.
  3. Od tej pory będziesz mógł płacić mobilnie w wybranych sieciach handlowych. Pamiętaj, że aby korzystać z usługi musisz mieć aktywne połączenie internetowe w telefonie. 
 

Instrukcja uruchomienia usługi płatności mobilnych przy użyciu aplikacji iKASA:

 
  • dla Klientów, którzy zainstalowali już aplikację iKASA


  • dla Klientów, którzy nie zainstalowali jeszcze aplikacji iKASA
 

Nie masz konta w Getin Banku? Wypełnij formularz:


 Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33 (Bank), na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Bank w celu podjęcia przez Bank niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług Banku. Dane osobowe mogą być przekazane przez Bank wyłącznie podmiotom upoważnionym przez przepisy prawa, w tym podmiotom wskazanym w art. 105 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. - Prawo bankowe (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 72, poz. 665, z późn. zm.), a w szczególności do banków, Biura Informacji Kredytowej SA, Systemu Bankowy Rejestr prowadzonego przez Związek Banków Polskich z siedzibą w Warszawie oraz innych instytucji ustawowo upoważnionych do udzielania kredytów w przypadkach, zakresie i celu określonych w ustawie Prawo bankowe oraz podmiotom wskazanym przez Panią/Pana przy zawieraniu umowy. Bank informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie czynności bankowych.