Kredyty

Kredyty


Kredyt inwestycyjny

Weź kredyt inwestycyjny nawet do 100% wartości inwestycji i rozwijaj swoją firmę. Dzięki niemu z łatwością sfinansujesz zakup nowego sprzętu czy budynków.

Kredyt przetarg

Specjalna oferta kredytu dla firm realizujących kontrakty z Jednostkami Samorządu Terytorialnego i Skarbu Państwa, zapewniająca finansowanie nawet do 70% wartości netto kontraktu.

Kredyt w rachunku bieżącym

Zapewnij swojej firmie łatwe finansowanie bieżących wydatków. Skorzystaj z bezterminowego kredytu w rachunku, a pieniądze na rozwój firmy już zawsze będziesz mieć pod ręką!

Kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy to łatwy sposób na finansowanie bieżących wydatków – zakupu surowców, materiałów czy towarów. Decyzja kredytowa w 24 h.

Leasing

Leasing to łatwy i bezpieczny sposób na finansowanie samochodów, maszyn i urządzeń firmowych. Sprawdź naszą ofertę!

Leasing Mobilny

Leasing Mobilny to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu nie przejmujesz się bieżącymi kosztami serwisu i  ubezpieczenia Twojego firmowego samochodu. Ty jeździsz. My zajmujemy się resztą!

Faktoring

Korzystaj z faktoringu aby poprawić płynność finansową firmy oraz zabezpieczyć się przed ryzykiem niewypłacalności odbiorców.

Kredyt pod dotację

Oferta dla firm ubiegających się o dotacje ze środków Unii Europejskiej, na realizację przedsięwzięć inwestycyjnych. Finansujemy do 80% wartości inwestycji, wystarczy 20% wkładu własnego.

Linia kredytowa

Elastyczny sposób finansowania działalności gospodarczej. Linia kredytowa to kilka produktów kredytowych w jednym.

Kredyt z poręczeniem

Jeśli Twoja firma nie może uzyskać kredytu, możesz skorzystać z poręczenia Regionalnych Funduszy Poręczeniowych. Dzięki nim z łatwością otrzymasz kredyt na rozwój firmy, nawet bez zabezpieczeń.

Kredyt dla wolnych zawodów

Prosty kredyt do 300 tys. złotych, przygotowany z myślą o osobach wykonujących wolny zawód.

Pomoc de minimis dla MSP

Pomoc de minimis dla MSP. Poznaj szczegóły oferty.

Pożyczka gospodarcza

Szukasz wygodnego źródła finansowania Twojej działalności gospodarczej? Sprawdż ofertę naszej pożyczki.