Kontakt

Twoja przeglądarka nie jest już wspierana.

Strona Getin Bank działa w wielu przeglądarkach, jednak ze względów bezpieczeństwa i uzyskania optymalnego komfortu użytkowania, zalecamy aktualizację obecnie używanej wersji.
Obok znajdziesz informacje o w pełni wspieranych przeglądarkach.

Konto na Start Moja Firma - Dla Firm
Konto na Start Moja Firma - Dla Firm

Konto na Start Moja Firma

Rozpoczynasz lub prowadzisz działalność krócej niż 12 miesięcy? Nasza oferta pozwoli Ci dobrze wystartować i efektywnie rozwijać biznes!

  • Rachunek główny w cenie 0 zł przez okres 6 miesięcy
  • 3 bezpłatne elektroniczne przelewy
  • Bezpłatne przelewy elektroniczne do ZUS i US

Przelewy w cenie pakietu

Moja Firma 3 start-up
Opłata miesięczna za pakiet 0 zł*
Przelewy elektroniczne 3 w cenie konta, kolejny przelew 1 zł
Przelewy elektroniczne do ZUS/US 0 zł  

* przez okres 6 miesięcy

Karta debetowa Master Card BusinessCard oraz Master Card Executive BusinessCard wydawane bezpłatnie.
 

Możliwość otwarcia rachunków pomocniczych

     
Moja Firma 3 start-up 
Rachunek pomocniczy złotowy 10 zł 
Rachunek pomocniczy walutowy 25 zł

Zapewniamy wygodną obsługę konta

Konto Moja Firma to nowoczesne rozwiązania, sprawne i efektywne zarządzanie środkami. Nasza propozycja pozwoli Ci dobrze wystartować i efektywnie rozwijać biznes.

  1. Przez Internet
    Przy pomocy serwisu GB24 masz dostęp do pełnej informacji i obsługi rachunku, (usługa dostępna w dwóch wariantach do wyboru przez Klienta)
  2. Przez telefon
    Dzięki usłudze TELE GB po ustanowieniu hasła możesz uzyskać informacje o historii operacji i saldzie rachunku oraz realizować dyspozycje za pośrednictwem Centrum Obsługi Klienta Firmowego
  3. Przez telefon komórkowy
    Dzięki usłudze SMS Serwis możesz otrzymywać informacje o rachunku i dokonywanych na nim operacjach oraz zlecać przelewy krajowe.

Zapytaj o szczegóły

Uzupełnij poprawnie wszystkie wymagane pola

Wypełnij formularz − doradca skontaktuje się z Tobą!

Dokumenty


Nota prawna

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.