Inne strony
Licytacje

Licytacje

Mamy samochody oraz inne pojazdy, wśród których z pewnością odszukasz wyjątkowe okazje. To jednak ciągle nie koniec możliwości. Getin Bank licytuje również inne wierzytelności.
Licytuj i korzystaj!
Bądź na bieżąco z naszymi aukcjami, by korzystać z okazji, jakie trudno znaleźć gdziekolwiek indziej.

Aukcje samochodowe

Mamy samochody oraz inne pojazdy, wśród których z pewnością odszukasz wyjątkowe okazje
sprawdź »

Aukcje nieruchomości

To świetna okazja, żeby kupić mieszkanie lub samochód w niespotykanie niskich cenach.
sprawdź »

Masz pytania?


Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33 (Bank), na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informuje, iż jest administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych. Dane te będą przetwarzane przez Bank w celu podjęcia przez Bank niezbędnych działań związanych z zawarciem i wykonaniem umowy, w związku z którą zostały przekazane, a także w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług Banku. Dane osobowe mogą być przekazane przez Bank wyłącznie podmiotom upoważnionym przez przepisy prawa, w tym podmiotom wskazanym w art. 105 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. - Prawo bankowe (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 72, poz. 665, z późn. zm.), a w szczególności do banków, Biura Informacji Kredytowej SA, Systemu Bankowy Rejestr prowadzonego przez Związek Banków Polskich z siedzibą w Warszawie oraz innych instytucji ustawowo upoważnionych do udzielania kredytów w przypadkach, zakresie i celu określonych w ustawie Prawo bankowe oraz podmiotom wskazanym przez Panią/Pana przy zawieraniu umowy. Bank informuje o przysługującym Pani/Panu na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych prawie dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, jednakże ich podanie warunkuje wykonywanie czynności bankowych.


Prace konserwacyjne w Bankowości Internetowej i Mobilnej

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi od piątku 10.07.2015 r. od godziny 22.00 do niedzieli 12.07.2015r. do godziny 22.00 nastąpi przerwa w dostępie do Bankowości Internetowej i Mobilnej.

Dodatkowo informujemy, że w trakcie realizowanych prac karty płatnicze pozostaną aktywne z możliwością przeprowadzania transakcji.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Z poważaniem,
Getin Noble Bank S.A.

 

x