W Getin Noble Banku działamy elastycznie i dopasowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości, a zdrowie i bezpieczeństwo Pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego, w obecnej sytuacji, większość rekrutacji prowadzimy w 100% online, a praca na wielu stanowiskach (również w obszarze Contact Center) odbywa się zdalnie. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj tutaj.

[NBD] - O Banku - Nasze linie

Nasze linie biznesowe

Nasze linie biznesowe

logotyp_GB.png [4.31 KB]

 

Linia dedykowana obsłudze Klienta detalicznego. W ostatnich latach stał się jedną z największych instytucji finansowych w kraju. Stawia na innowacyjność oraz praktyczne rozwiązania dostosowane do potrzeb Klientów. Getin Bank to ponad 300 oddziałów własnych i franczyzowych oraz szeroka sieć pośredników.

 


 

logotyp_NOBLE_BANK.png [15.94 KB]

 

Linia dedykowana obsłudze Klienta z Private Banking. Dzięki bogatej ofercie innowacyjnych produktów i zespołowi doświadczonych doradców, Noble Bank wyznacza standardy obsługi w tym sektorze. Całościowe podejście do zarządzania finansami realizuje się poprzez spółki wspierające takie jak Noble Funds, Noble Securities czy Noble Concierge.

 


 

logotyp_NOBLE_FUNDS.png [9.76 KB]

 

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. Specjalizuje się w tworzeniu i kompleksowym zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Oferuje nowoczesne podejście do pomnażania majątku i pozwala elastycznie dopasować strategię do potrzeb inwestorów.

 


 

logotyp_NOBLE_SECURITIES.png [12.50 KB]

 

Dom maklerski. Gwarantuje kompleksowe wsparcie w transakcjach instrumentami finansowymi. Obszar działalności spółki obejmuje usługi brokerskie, niestandardowe możliwości inwestycyjne oraz pełną obsługę w zakresie emisji akcji.

 


 

logotyp_NOBLE_CONCIERGE.png [10.61 KB]

 

Unikatowy serwis stworzony, aby zapewniać Klientom o wyjątkowym statusie kompleksową obsługę najwyższej jakości. Wyznacznikiem jakości obsługi Noble Concierge jest dostarczenie rozwiązań pasujących do stylu życia Klientów.

Dołącz do nas.
Znajdź stanowisko dla siebie.

Dołącz do nas.
Znajdź stanowisko dla siebie.

Sprawdź wszystkie oferty

{{ errorMessage }}