W Getin Noble Banku działamy elastycznie i dopasowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości, a zdrowie i bezpieczeństwo Pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego, w obecnej sytuacji, większość rekrutacji prowadzimy w 100% online, a praca na wielu stanowiskach (również w obszarze Contact Center) odbywa się zdalnie. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj tutaj.

[NBD] - O Banku - Wartości

Wartości

Wartości

Getin Noble Bank to instytucja, która powstała z połączenia kilku organizacji o różnej specyfice działania. Wypracowaliśmy jednak wspólne wartości, które nadają kierunek naszym codziennym działaniom w stosunku do Klientów, Współpracowników i Kontrahentów.

 

logo2.jpg [24.46 KB] 

Przedsiębiorczość

Przejawiamy inicjatywę, aktywnie poszukujemy nowych rozwiązań i nie obawiamy się niestandardowych pomysłów. Posiadamy zdolność dynamicznego reagowania na zmiany zarówno w realizowanych przez nas projektach, jak i w sytuacji na rynku finansowym. Cechuje nas otwartość na zmiany i innowacje.

Porządek

Starannie organizujemy swoją pracę. Planujemy działania długoterminowo, ale jednocześnie jesteśmy elastyczni i modyfikujemy plany w razie potrzeby. Systematycznie weryfikujemy postępy naszej pracy, tak aby jak najlepiej realizować powierzone nam zadania. Dzięki temu zawsze wywiązujemy się z zobowiązań i dotrzymujemy słowa.

Współpraca

Stawiamy sobie wspólne cele i wspieramy się w ich realizacji, łącząc wiedzę i doświadczenie zespołów i specjalistów o zróżnicowanych kompetencjach. Relacje w Zespołach opieramy na wzajemnym zaufaniu.

Szacunek

Działamy w sposób odpowiedzialny, z uwzględnieniem potrzeb innych. Budujemy partnerskie relacje oparte na szacunku i zaufaniu, zarówno z Klientami, jak i Współpracownikami. Dzięki temu możemy cieszyć się dobrą atmosferą i komfortem pracy.

Dołącz do nas.
Znajdź stanowisko dla siebie.

Dołącz do nas.
Znajdź stanowisko dla siebie.

Sprawdź wszystkie oferty

{{ errorMessage }}