W Getin Noble Banku działamy elastycznie i dopasowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości, a zdrowie i bezpieczeństwo Pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego, w obecnej sytuacji, większość rekrutacji prowadzimy w 100% online, a praca na wielu stanowiskach (również w obszarze Contact Center) odbywa się zdalnie. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj tutaj.

Praca w Centrali

Praca w Centrali

W naszych Centralach w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach możesz pracować na stanowiskach back-office o różnym charakterze zadań. W Getin Noble Banku pracują specjaliści w takich obszarach, jak: Finanse, Controlling, Audyt, Marketing, Business Intelligence, Administracja, Prawo, Bezpieczeństwo, Komunikacja czy Human Resources.

 

Jakich Kandydatów szukamy?

Szukamy osób nastawionych na pracę w dynamicznym środowisku biznesowym. Cenimy dobrą organizację i konsekwencję w dążeniu do wyznaczanych celów. Ważne są dla nas gotowość do zdobywania wiedzy oraz ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Umiejętność współpracy i dzielenia się doświadczeniami jest dla nas kluczowa.

Dołącz do nas.
Znajdź stanowisko dla siebie.

Dołącz do nas.
Znajdź stanowisko dla siebie.

Sprawdź wszystkie oferty

{{ errorMessage }}