W Getin Noble Banku działamy elastycznie i dopasowujemy się do zmieniającej się rzeczywistości, a zdrowie i bezpieczeństwo Pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego, w obecnej sytuacji, większość rekrutacji prowadzimy w 100% online, a praca na wielu stanowiskach (również w obszarze Contact Center) odbywa się zdalnie. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj tutaj.

Praca w sprzedaży

Praca w sprzedaży

W Getin Noble Banku możesz budować i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe głównie w dwóch obszarach. Pierwszym z nich jest obsługa Klientów indywidualnych w placówkach Getin Banku. Drugi to obsługa Klientów z sektora Private Banking realizowana w placówkach Noble Banku. Jakość jest dla nas bardzo ważna, dlatego pracujemy w oparciu o najwyższe standardy obsługi klienta.

Przekonaj się sam!  

 

Jakich Kandydatów szukamy?

Zależy nam na współpracy z osobami, które czerpią satysfakcję z kontaktu z Klientem i potrafią budować długotrwałe relacje. Cenimy motywację do pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku. Doświadczenie w sprzedaży „korporacyjnej” nie jest konieczne – liczy się dla nas potencjał oraz chęć zdobywania wiedzy i stałego doskonalenia własnych kompetencji.

Pracuj z nami w sprzedaży!

 

Dołącz do nas.
Znajdź stanowisko dla siebie.

Dołącz do nas.
Znajdź stanowisko dla siebie.

Sprawdź wszystkie oferty

{{ errorMessage }}