Nowa wersja aplikacji Getin Mobile (2.20)

16.05.2019

W sklepach Google Play i App Store udostępniliśmy nową wersję (2.20) aplikacji Getin Mobile.

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami i aktualizacji aplikacji.

 

Wirtualna karta kredytowa w Google Pay

Klienci, którzy korzystają z płatności Google Pay i posiadają umowę karty kredytowej teraz mogą zamówić również wirtualną kartę kredytową i płacić telefonem tak samo wygodnie jak zbliżeniową kartą kredytową.


Do każdej umowy karty kredytowej można zamówić jedną kartę wirtualną. O kredytową kartę wirtualną może wnioskować każdy właściciel/współwłaściciel rachunku karty kredytowej. Posiadacz karty dodatkowej, który nie jest współwłaścicielem do rachunku, nie ma możliwości zamówienia takiej karty.


Poprawki klawiatury dla aplikacji z systemem Android 

Klienci, którzy logują się do aplikacji hasłem, które składa się z cyfr na pewno docenią różnicę!

Do klawiatury literowej dodaliśmy rząd cyfr, dzięki czemu nie trzeba już przełączać się między klawiaturą literową i numeryczną. Wygodne i szybkie logowanie!  

 

Dodanie odbiorcy zdefiniowanego podczas wykonywania przelewu

Udostępniamy możliwość dodawania odbiorcy zdefiniowanego podczas wykonywania przelewu.

Wystarczy zaznaczyć dodatkowe pole „Dodaj do odbiorców zdefiniowanych”. Operacja jest zatwierdzana razem z potwierdzeniem przelewu. Do tej pory Klienci mogli dodać odbiorcę zdefiniowanego dopiero po zrealizowaniu przelewu.

Odbiorca zdefiniowany to szablon odbiorcy z zapisaną nazwą odbiorcy, numerem konta i opcjonalnie tytułem przelewu, kwotą oraz adresem odbiorcy. To bardzo wygodna funkcjonalność ułatwiająca realizację przelewów do odbiorców, do których często przelewamy środki.

2.20 BM.png [62.75 KB]