Nowa wersja aplikacji mobilnej Getin Mobile

17.07.2020

Drodzy Klienci,

Udostępniamy nową wersję aplikacji mobilnej Getin Mobile (wersja 2.30). Można ją pobrać ze sklepów Google Play i AppStore.

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami!

Ulepszamy mobilną autoryzację – będzie działać na wielu urządzeniach, na nowym telefonie/profilu Klienta aktywujemy ją automatycznie.

Do tej pory mobilną autoryzacja działała tylko na jednym telefonie, jednak wiemy, że część naszych Klientów korzysta z więcej niż jednego smartfona dlatego wprowadzamy zmiany.

Teraz mobilną autoryzację możesz mieć aktywną na wszystkich urządzeniach, na których korzystasz z aplikacji Getin Mobile. Jeśli pobierzesz aplikację na nowe urządzenie i zarejestrujesz się na nim do aplikacji Getin Mobile, mobilna autoryzacja zostanie na nim automatycznie aktywowana.

Pytania i odpowiedzi:

1) Co się stanie, gdy w Bankowości Internetowej lub w aplikacji Getin Mobile odłączysz urządzenie z aktywną mobilną autoryzacją?

  • Jeśli korzystasz z tylko jednego urządzenia z mobilną autoryzacją i usuniesz je w ustawieniach Bankowości Internetowej lub w aplikacji, Twój sposób autoryzacji zostanie ponownie zamieniony na kody SMS. Aby znów aktywować mobilną autoryzację, zarejestruj się na nowo do aplikacji lub zainstaluj aplikację Getin Mobile na nowym urządzeniu, a następnie aktywuj mobilną autoryzację. 
  • Jeśli masz kilka urządzeń z mobilną autoryzacją, operacje możesz zatwierdzać na pozostałych urządzeniach tak jak dotychczas.

2) Mam kilka telefonów. Na którym mam aktywną mobilną autoryzację?

Zaloguj się do Bankowości Mobilnej. W sekcji Ustawienia /aktywne urządzenia mobilne znajdziesz listę urządzeń, na których masz zainstalowaną aplikację Getin Mobile. Przy urządzeniu, na którym jest aktywna mobilna autoryzacja, zobaczysz ikonę telefonu i napis mobilna autoryzacja.

W Bankowości Internetowej listę urządzeń z mobilną autoryzacją znajdziesz w sekcji Ustawienia/Bankowość Mobilna.

W tym miejscu możesz również włączyć i wyłączyć mobilną autoryzację na poszczególnych urządzeniach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie o mobilnej autoryzacji.