Udostępniamy wpłaty gotówki BLIK¹ telefonem z promocją Darmowe wpłaty BLIK

24.06.2019

Miło nam poinformować, że już od dziś (24.06.2019 r.) udostępniamy Państwu nową funkcjonalność Wpłaty BLIK. Przygotowaliśmy dla Państwa również promocję Darmowe wpłaty BLIK. Aby skorzystać z nowej usługi, prosimy o pobranie nowej wersji aplikacji Getin Mobile (2.21) ze sklepów App Store lub Google Play.

Na czym polegają wpłaty BLIK? Jak z nich skorzystać? 

Klienci Getin Noble Banku mogą już wpłacać gotówkę za pomocą kodów BLIK we wpłatomatach Planet Cash i Euronet. Usługa jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Żeby wpłacić gotówkę BLIKiem, należy wybrać na wpłatomacie opcję ‘Wpłata BLIK’, a następnie wygenerować w aplikacji Getin Mobile kod BLIK. Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu na klawiaturze wpłatomatu oraz potwierdzenie wpłaty na telefonie. Po zakończeniu operacji na ekranie aplikacji wyświetli się potwierdzenie wpłaty.

Przygotowaliśmy dla Państwa również promocję „Darmowe Wpłaty BLIK”, dzięki której do 31 grudnia br. można będzie korzystać z darmowych wpłat w około 4 tys. urządzeń Planet Cash i Euronet na terenie całego kraju. Po zakończeniu promocji, wpłaty BLIK w urządzeniach znajdujących się poza placówkami Banku zostaną obciążone prowizją w wysokości 0,6% wpłacanej kwoty (min. 1zł). Regulamin promocji znajdą Państwo na stronie internetowej Banku.

Oprócz Wpłat BLIK w nowej wersji aplikacji znajdą Państwo szereg usprawnień dotyczących BLIKa.

  • Zmieniliśmy ekran kodu BLIK. Dodaliśmy intuicyjny przycisk Skopiuj, który ułatwi korzystanie z BLIKa podczas zakupów wykonywanych telefonem.
  • Zielone kółko dookoła kodu BLIK pokazuje, ile jeszcze czasu zostało do końca ważności kodu BLIK
  • Klienci, którzy mają więcej niż jeden rachunek lub korzystają z konta wspólnego, łatwiej będą mogli zdefiniować rachunek przypisany do usługi BLIK, wystarczy na ekranie z rachunkiem stuknąć w zieloną strzałkę, by przejść do ustawień.

BLIKwpł1.png [37.21 KB]BLIKwpł2.png [42.38 KB]

Zachęcamy do aktualizacji aplikacji i życzymy wygodnych płatności BLIKiem oraz innymi płatnościami mobilnymi dostępnymi w naszym Banku (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay).

 


¹Wpłata gotówki – usługa polegająca na wpłacie gotówki na rachunek płatniczy konsumenta za pomocą urządzenia umożliwiającego taką wpłatęlub w placówce dostawcy.