Zmieniamy bankowość internetową!

03.02.2022

Od dzisiaj możesz jeszcze wygodniej korzystać ze swojej bankowości internetowej. Zaloguj się i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. Pierwszym nowym modułem, jaki możesz zobaczyć, są „Finanse”. Najpierw pojawiły się tutaj rachunki, a docelowo zobaczysz w tym miejscu wszystkie swoje produkty.

Kolejne zmiany w bankowości będziemy wdrażać stopniowo. Zmienimy kolejno wnioski produktowe i obsługowe, a potem płatności. Jako ostatnią, odsłonimy nową stronę główną bankowości razem z menu. Finalnie zmiany obejmą całą bankowość, dodamy także kolejne funkcjonalności.

- Udoskonalamy naszą bankowość, ponieważ zależy nam, aby była jeszcze bardziej ergonomiczna i intuicyjna. Zaprojektowaliśmy ją w nowej odsłonie tak, aby ułatwić bankowanie również osobom ze szczególnymi potrzebami. Zdecydowaliśmy się na wdrożenie w kilku etapach, aby nasi klienci mogli w płynny sposób przejść ze starej bankowości do nowej. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musimy czekać cały rok na nowe rozwiązania - możemy usprawniać bankowanie krok po kroku i stopniowo przyzwyczajać klientów do nowego interfejsu – mówi Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej.

Co zyskasz wraz z nową bankowością internetową?

Przede wszystkim otrzymasz dostęp do bankowości zaprojektowanej w technologii RWD. To oznacza, że będziesz mógł korzystać z bankowości przy pomocy urządzeń mobilnych - tabletów, smartfonów i smartwatchów. Zaprojektowaliśmy aplikację w bardziej spójny i logiczny sposób. Dzięki temu będziesz mógł szybciej i prościej kupić nowe produkty, a także złożyć wnioski obsługowe.

Zmiana bankowości internetowej jest elementem Programu Transformacji Digital, który realizujemy obecnie w naszym banku.