Do zyskania 100 zł w ramach nowej promocji Getin Banku i Mastercard Bezcenne Chwile!

15.02.2021

Getin Bank, we współpracy z Mastercard, przygotował kolejną edycję promocji w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile. Tym razem można zyskać bon o wartości 100 zł, który następnie będzie można zrealizować na stacjach Circle K. Akcja prowadzona jest pod hasłem „Zyskaj na początek, korzystaj bez końca!”.

Aby wziąć udział w promocji należy dokonać płatności zarejestrowaną w programie kartą Mastercard. Promocja jest dostępna dla kart: Mastercard Standard, Mastercard Platinum lub Mastercard Elite. Transakcje objęte promocją powinny być wykonane w następujący spoób: minimum pięć transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę nie mniejszą niż 100 zł. Pierwsza płatność musi być wykonana w ciągu pierwszych 30 dni od przystąpienia do Programu Mastercard Bezcenne Chwile, a pozostałe 4 transakcje muszą być zrealizowane w terminie kolejnych 30 dni kalendarzowych od pierwszej transakcji. Do programu można przystąpić do 15.07.2021 r.

Warunkiem udziału w promocji jest posiadanie aktywnej i ważnej karty kredytowej Mastercard wydanej do umowy karty kredytowej zawartej po 31.12.2020 r. i nie później niż do 30.06.2021 r. Koniecznie jest także wyrażenie zgód marketingowych podczas rejestracji w programie.

Promocja „Punkty na start z Getin Noble Bank S.A. (II Edycja) będzie trwać od 15 lutego do 30 czerwca 2021 r. Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie Programu Mastercard Bezcenne Chwile - Getin Bank.