Getin Bank: karty podarunkowe Allegro przy zakupie ubezpieczenia

02.06.2021

Z okazji nadchodzącego sezonu wakacyjnego, dla osób które cenią sobie spokój jaki daje ubezpieczenie, Getin Bank przygotował specjalną ofertę. Od 1 czerwca do 31 lipca 2021 roku klienci, którzy kupią ubezpieczenie turystycznie lub nieruchomości  oferowane w „Markecie Ubezpieczeniowym”, będą mogli otrzymać karty podarunkowe Allegro o wartości 30 zł lub 50 zł.  Zakup ubezpieczenia jest wyjątkowo łatwy - wystarczy kilka prostych kroków w bankowości internetowej, mobilnej lub z pomocą doradcy Contact Center.  

– Chcemy zapewniać klientom pozytywne doświadczenia, oferując proste, dopasowane do potrzeb produkty i rozwiązania. Nasza oferta ubezpieczeniowa jest przejrzysta oraz łatwo dostępna w bankowości elektronicznej. Wybór odpowiedniego wariantu ochrony
i wypełnienie dokumentów zajmuje tylko chwilę. Klient może to zrobić dosłownie o każdej porze, zgodnie ze swoimi potrzebami oraz rytmem dnia. Nawet w ostatniej chwili przed spontanicznym wyjazdem. Teraz, w przygotowanej przez nas letniej promocji, oprócz ubezpieczenia, oferujemy klientom dodatkową korzyść - karty podarunkowe Allegro, do wykorzystania na zakupy na dowolny cel –
mówi Agnieszka Chorążewska-Wojtiuk, Dyrektor Bancassurance w Getin Noble Banku.  Wiemy, jak ważne jest ubezpieczenie mieszkania lub domu, które w czasie wakacyjnej podróży często pozostają bez opieki. Dlatego właśnie nasza wakacyjna promocja, oprócz ubezpieczenia turystycznego Bezpieczna Wyprawa, obejmuje również ubezpieczenie nieruchomości „Mój Bezpieczny Dom” – dodaje.

Kartę podarunkową Allegro o wartości 50 zł może otrzymać klient, który kupi ubezpieczenie nieruchomości Mój Bezpieczny Dom ze składką roczną nie niższą niż 170 zł. Maksymalnie można otrzymać trzy takie nagrody za ubezpieczenie trzech różnych nieruchomości. Z kolei kartę o wartości 30 zł może otrzymać osoba, która kupi ubezpieczenie turystyczne Bezpieczna Wyprawa ze składką nie niższą niż 100 zł, pod warunkiem, że termin początku ochrony nie rozpocznie się póżniej niż 30.09.2021 r. Maksymalnie można otrzymać trzy nagrody, Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie w banku konta osobistego i bankowości elektronicznej.

Ubezpieczenia można zakupić zdalnie za pośrednictwem bankowości internetowej, bankowości mobilnej lub poprzez Contact Center.  Klient może opłacić składkę za ubezpieczenia  jednorazowo z konta osobistego lub z rachunku karty kredytowej, a  w przypadku ubezpieczenia „Mój Bezpieczny Dom” także ratalnie z konta osobistego. Aby skorzystać z promocyjnej oferty banku konieczne jest również wyrażenie przez klienta zgód marketingowych.

Ubezpieczeniem nieruchomości „Mój Bezpieczny Dom” można objąć: dom, mieszkanie, dom w trakcie budowy, budynki gospodarcze, obiekty małej architektury oraz ruchomości. Bez dodatkowych opłat klient może skorzystać z udogodnień takich jak home assistance, które obejmuje interwencję specjalisty np. hydraulika; interwencję ślusarza; pomoc specjalisty IT oraz inne usługi. W ramach dodatkowej umowy ubezpieczenie  mozna rozszerzyć o assistance dla zwierząt oraz o assistance rowerowy, czy też usługi asysty prawnej i podatkowej. 

Ubezpieczenie turystyczne „Bezpieczna Wyprawa” obejmuje zdarzenia, które wystąpią podczas podróży zagranicznej, takie jak: nagłe zachorowanie (także w przypadku zachorowania na covid-19), nieszczęśliwy wypadek, utrata, zniszczenie lub uszkodzenie bagażu, roszczenia z tytułu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, opóźnienie bagażu lub lotu. Ubezpieczenie można dodatkowo rozszerzyć m.in. o ochronę sprzętu sportowego i ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży, będzie przydatne, gdy niespodziewane zdarzenia uniemożliwią wyjazd lub spowodują jego przerwanie z przyczyn losowych, np. choroby, wypadku, kradzieży paszportu czy utraty pracy. W takiej sytuacji klient otrzyma zwrot wydatków poniesionych w związku z podróżą. 

Klienci Banku mają do wyboru trzy warianty ubezpieczenia, z sumami ubezpieczenia kosztów leczenia, ratownictwa i transportu od 100 do 700 tys. zł. Zapewnia to dużą elastyczność i daje możliwość stworzenia polisy dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Ubezpieczenie zapewnia szeroką ochronę, między innymi podczas amatorskiego uprawiania sportów letnich i zimowych.