Getin Bank liderem rankingu kont osobistych TotalMoney.pl

03.11.2017

„Konto Proste Zasady” zajęło pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych kont osobistych. Eksperci TotalMoney.pl szukali konta o jak najbardziej przejrzystych warunkach. Przewagę nad konkurencją Getin Bank zyskał zapewniając Klientom darmowe prowadzenie konta, kartę, przelewy internetowe i mobilne oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce w zamian za jedną transakcję kartą lub BLIK-iem w miesiącu.

Autorzy rankingu TotalMoney.pl wyróżnili oferty, w których podstawowe usługi są darmowe bez konieczności spełniania skomplikowanych warunków. O wyniku zestawienia decydowały podstawowe koszty związane z kontem przy założeniu, że jego użytkownik co miesiąc będzie na nie przelewał 500 zł i wykona transakcję kartą na sumę 100 zł. Między innymi za darmowe prowadzenie rachunku, kartę, przelewy przez Bankowość Internetową i Mobilną czy wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, Konto Proste Zasady otrzymało najwyższą możliwą notę.

Wartością dodaną, którą wzięto pod uwagę w zestawieniu, okazała się możliwość skorzystania z usług assistance. Pakiet Niezawodny zapewnia pomoc specjalistów w ramach assistance domowego i medycznego – dostępnego przez pierwsze 6 miesięcy całkowicie bezpłatnie (następnie 6 zł miesięcznie). Dodatkowo, Getin Bank oferuje Pakiet Ochrona Karty, który zabezpiecza przed skutkami kradzieży gotówki z bankomatu, bezprawnego użycia karty, kradzieży lub utraty zakupów, które zostały opłacone za jej pomocą, zniszczenia oraz kradzieży rzeczy osobistych można nabyć za jedynie 4zł. Pakiet obejmuje także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.

Getin Bank to jeden z liderów jakości obsługi bankowej w Polsce, co potwierdzają wysokie pozycje Banku w prestiżowych rankingach. We wrześniu br. Bank został ponownie wyróżniony w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka. Zwyciężył w kategorii „Banki w Internecie” i znalazł się na podium w kategoriach „Bankowość mobilna” oraz „Bank dla Kowalskiego”.