Getin Bank na drugim miejscu w rankingu kredytów gotówkowych TotalMoney.pl

10.11.2016

Kredyt gotówkowy Getin Banku jednym z najlepszych na rynku według portalu TotalMoney.pl. O wysokiej pozycji w zestawieniu zdecydowały  atrakcyjne warunki finansowania. Wyróżniona oferta to propozycja dla nowych Klientów, którzy dotychczas nie korzystali z usług Banku.

Ranking najlepszych kredytów gotówkowych listopada TotalMoney.pl został przygotowany dla określonego typu klienta. Jako model wybrano młodą parę, na początku swojej drogi zawodowej. Oboje pracują na etacie, ale osiągane miesięczne dochody, w łącznej wysokości 4 000 zł netto, nie pozwalają im na sfinansowanie studiów podyplomowych z własnej kieszeni. To właśnie na ten cel ma być przeznaczony kredyt w wysokości 15 000 zł, który miałby zostać spłacony w ciągu czterech lat.

Zdaniem Ekspertów TotalMoney.pl propozycja Getin Banku jest jedną z najlepszych dla tego typu klientów. Getin Bank nie pobiera  opłaty przygotowawczej za rozpatrzenie wniosku, a pozostałe opłaty są zaś na niskim poziomie, co sprawia, że miesięczna rata spłaty zobowiązania wynosi 396,36 zł.

Niezależna internetowa porównywarka finansowa TotalMoney.pl cyklicznie opracowuje rankingi kredytów gotówkowych, zestawiające ze sobą oferty banków w poszukiwaniu najlepszych propozycji finansowania dla przykładowych modeli klientów. Pełny ranking jest dostępny na stronie TotalMoney.pl