Getin Bank na podium rankingu kont osobistych Bankier.pl

07.06.2017

Getin UP, flagowe konto z oferty Getin Banku, zostało wyróżnione w rankingu najlepszych i najtańszych rachunków osobistych Bankier.pl. Autorzy zestawienia wzięli pod uwagę koszty prowadzenia konta, korzystania z karty płatniczej oraz dostępne premie pieniężne i bonusy, na które mogą liczyć Klienci. 

Konto Getin UP, które zajęło trzecie miejsce na podium rankingu, zostało docenione za atrakcyjne warunki oraz dodatkowe benefity, oferowane Klientom aktywnie korzystającym z rachunku osobistego. Wystarczy co miesiąc otrzymywać wynagrodzenie na konto Getin UP w wysokości min. 1 000 zł, dokonywać płatności kartą na łączną kwotę 300 zł, otworzyć bezpłatne konto oszczędnościowe oraz wyrazić zgody marketingowe na otrzymywanie informacji o promocjach Banku. Posiadacze konta Getin UP mogą także korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej i aplikacji Getin Mobile.

Otwarcie i prowadzenie rachunku Getin UP jest całkowicie darmowe, podobnie jak wszystkie przelewy zlecane przez Internet i wypłaty w bankomatach sieci PlanetCash i Euronet. W ramach „Pakietu Korzyści”, Bank oferuje bezpłatną obsługę karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo, Getin Bank zapewnia zwrot za rachunki domowe opłacone poleceniem zapłaty, do wysokości 360 zł rocznie oraz zwrot 2% za zakupy dokonane kartą kredytową. Beneficjenci „Pakietu Korzyści” mogą także otrzymać zwrot 2% rat kredytów gotówkowych i ratalnych oraz uzyskać lepsze warunki oszczędzania, w ramach podwyższenia oprocentowania konta oszczędnościowego o 0,25%. W ramach aktualnej promocji, płacąc kartą Getin Banku w sieci kin Cinema City, Klienci otrzymują rabat 10% na zakup biletów i przekąsek.