Getin Bank na podium rankingu kont osobistych TotalMoney.pl

23.11.2016

Konto Getin UP jednym z najlepszych na rynku według portalu TotalMoney.pl. Tym razem autorzy rankingu sprawdzili, który bank oferuje najlepsze warunki prowadzenia rachunku osobistego i korzystania z karty płatniczej. Getin Bank został wyróżniony za bezpłatne konto, darmowe wypłaty z bankomatów oraz atrakcyjny pakiet korzyści dodatkowych. 

Ranking najlepszych kont osobistych z listopada został przygotowany przez TotalMoney.pl dla określonego typu klienta. Autorzy zestawienia sprawdzili warunki oferty dla osoby, która co miesiąc otrzymuje wpływy na rachunek w wysokości 1500 zł i w tym czasie aktywnie korzysta z konta. Założono, że modelowy Klient zlecił 10 przelewów internetowych, zrealizował 5 transakcji kartą płatniczą na kwotę min. 500 zł i pięć razy wypłacił środki z bankomatów. Korzystał z sieci Euronet, PlanetCash i bankomatów innych banków.

Konto Getin UP, które zajęło drugie miejsce na podium rankingu, oferuje atrakcyjne warunki oraz pakiet dodatkowych benefitów. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, podobnie jak wszystkie przelewy zlecane przez Internet i wypłaty w bankomatach sieci PlanetCash i Euronet. Dodatkowo, Klienci, którzy w ciągu miesiąca zrealizują transakcje kartą płatniczą na kwotę min. 300 zł, przeleją wynagrodzenie min. 1000 zł oraz wyrażą zgody marketingowe, uzyskają dostęp do szeregu benefitów m.in. wysoko ocenianych przez Totalmoney.pl zwrotów części wydatków za rachunki domowe.