Getin Bank wprowadza Konto Proste Zasady Junior dla osób od 13 roku życia

21.08.2019

Getin Bank poszerzył swoją ofertę produktową o Konto Proste Zasady Junior dedykowane osobom w wieku 13 - 18 lat. Założenie i prowadzenie konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty
z bankomatów w Polsce są bezpłatne. Oferta dla Juniorów niesie ze sobą też wiele wartości edukacyjnych, mających kształtować zaradność finansową od najmłodszych lat.

 

Konto Proste Zasady Junior to uniwersalna i całkowicie bezpłatna propozycja umożliwiająca systematyczne odkładanie pieniędzy oraz w razie potrzeby szybkie płatności zbliżeniową kartą debetową. Bank zapewnia również stały dostęp do konta przez bankowość internetową i mobilną. Dodatkowo, w ramach oferty została stworzona nowa kreacja marketingowa wykorzystująca oryginalne elementy graficzne, popularne wśród młodzieży. Do szerokiej gamy wizerunkowych kart debetowych dołączyły dwa nowe, unikalne wzory dedykowane dla Juniorów.

- Nauka zarządzania finansami jest jednym z etapów kształtowania zaradności naszych dzieci. Jest tak samo ważna jak np. nauka języków obcych. Jednak uczenie oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi wymaga odpowiedniego, dostosowanego do wieku dziecka narzędzia. Takim jest nasze Konto Proste Zasady Junior, dzięki któremu dziecko może zrobićpierwszy krok do samodzielności finansowej,
a
rodzicom gwarantujewgląd i nadzór nad wydatkami dziecka– mówi Bartłomiej Wasiuk, Dyrektor Wydziału Rachunków Bieżących w Getin Noble Banku. 

W ramach promocji, dla rodziców aktywnie korzystających z rachunku w Getin Banku, którzy zdecydują się na otworzenie konta swojemu dziecku, Bank przygotował karty podarunkowe o wartości 50 zł na zakupy w sieci sklepów Decathlon.

W swojej ofercie kierowanej do młodych Getin Bank posiada już Konto Proste Zasady przeznaczone dla osób w wieku 18 – 26 lat. Otwarcie, prowadzenie konta oraz wyrobienie karty są również bezpłatne. Podobnie jak wypłaty z bankomatów w Polsce oraz przelewy przez Internet i aplikację mobilną. Zarówno Konto Proste Zasady, jak i inne działania Banku skierowane do młodzieży, docenione zostały w Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego BANK 2019. Getin Bank zajął miejsca na podium w trzech podkategoriach zestawienia „Bank dla Młodych”: konto bieżące, bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna.