Getin Bank wystartował z nową promocją: „Juniorowe kieszonkowe z Decathlon"

18.05.2021

Getin Bank przygotował nową promocję dla Konta Proste Zasady Junior: „Juniorowe kieszonkowe z Decathlon". Teraz klienci mogą otrzymać nawet trzy e-karty podarunkowe o wartości 20 zł każda do wykorzystania w sklepach Decathlon. Oferta obowiązuje od 17 maja do 30 czerwca 2021 roku. Do promocji może przystąpić rodzic lub opiekun dziecka, które otwiera swoje pierwsze Konto Proste Zasady Junior.

Promocja skierowana jest do nowych i dotychczasowych pełnoletnich klientów banku, którzy mają podpisaną umowę o konto osobiste (Konto Proste Zasady, Konto Osobiste Noble, Konto Osobiste Noble Private Banking), kartę debetową i bankowość elektroniczną. Aby wziąć udział w promocji klient musi być rodzicem lub opiekunem prawnym osoby małoletniej i wyrazić zgodę na podpisanie przez nią umowy Konta Proste Zasady Junior. Osoba niepełnoletnia, która podpisze umowę o Konto Proste Zasady Junior, nie może mieć aktywnego konta w Getin Banku założonego przed 17 maja 2021 r.

Aby spełnić warunki promocji klient powinien w każdym miesiącu:

  • przelać co najmniej 20 zł z konta osobistego na Konto Proste Zasady Junior, które osoba małoletnia otworzyła w promocji,
  • wykonać pięć transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą do swojego konta osobistego lub BLIKiem,
  • wyrazić zgody marketingowe.

Aby przystąpić do promocji i otrzymać nagrodę rodzic lub opiekun dziecka musi podpisać regulamin promocji w oddziale banku. Za spełnienie warunków promocji klient może otrzymać maksymalnie 3 e-karty podarunkowe Decathlon o wartości 20 zł każda. Nagroda przyznana jest za miesiące, w których spełniono warunki promocji, a dokładnie przez trzy kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia Konta Proste Zasady Junior. Jeżeli do Konta Proste Zasady Junior przypisanych jest dwóch rodziców lub opiekunów prawnych nagrodę może otrzymać tylko jeden.

Konto Proste Zasady Junior to atrakcyjna oferta dla dzieci, które warto  już od najmłodszych lat uczyć odkładać na wymarzony cel oraz dysponować swoim kieszonkowym. To uniwersalna i całkowicie bezpłatna propozycja umożliwiająca szybkie płatności zbliżeniową kartą debetową. Bank zapewnia również dostęp do konta przez bankowość internetową i mobilną a rodzcowi możliwość kontroli wydatków dziecka.