Getin Noble Bank dwukrotnie wyróżniony jako pracodawca

02.10.2020

Friendly Workplace 2020 i Best Quality Employer 2020 to dwa wyróżnienia, które otrzymał Getin Noble Bank jako Pracodawca. Pierwsze z nich zostało przyznane za nowoczesne podejście do wdrażanych praktyk zarządzania na rzecz tworzenia zdrowego i przyjaznego miejsca pracy, wspierającego zaangażowanie pracowników. Drugi tytuł Bank otrzymał za stosowanie dobrych praktyk w polityce zatrudniania, efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim oraz pielęgnację kultury organizacyjnej i dobrą atmosferę w pracy.

„Otrzymane nagrody potwierdzają, że budujemy przyjazne, komfortowe i angażujące miejsce pracy, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie. Wierzymy, że pozytywne doświadczenia Klientów można zbudować na bazie dobrych doświadczeń naszych Pracowników, dlatego tak ważne są atmosfera, satysfakcja z wykonywanych zadań i frajda z pracy. Cieszę się, że konsekwentnie realizowane działania HR są doceniane przez branżowych ekspertów” – mówi Maja Stankowska, Członek Zarządu Getin Noble Banku.

Wyróżnienie Friendly Workplace to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl przyznawana firmom, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem do polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagradzane są firmy, które szanują i wspierają zachowanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym; tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje
z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań. W tym roku Getin Noble Bank zdobył tytuł Friendly Workplace 2020 po raz pierwszy, będąc wskazanym jako jedna z organizacji stosujących najlepsze praktyki jako pracodawca.

Tytuł Best Quality Employer dotyczy firm spełniających m.in. takie kryteria, jak przestrzeganie dobrych praktyk w polityce zatrudnienia; efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi; stabilne zatrudnienie; wspieranie rozwoju, wymiany wiedzy i dokształcania; umożliwianie realizacji ciekawych projektów i zdobywania nowych kompetencji; a także dbanie o równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym pracowników. To wyróżnienie zostało przyznane Getin Noble Bankowi już po raz drugi.