Getin Noble Bank ponownie z tytułem Best Quality Employer

17.05.2021

Getin Noble Bank z kolejnym wyróżnieniem dla dobrego pracodawcy: Bank po raz trzeci zdobył nagrodę Best Quality Employer. W tegorocznej edycji organizatorzy szczególnie docenili działania rozwojowe podjęte przez Bank oraz budowanie angażującego środowiska pracy. Nagrodzona została również konsekwencja w działaniu, realizacja celów i utrzymywanie najwyższych standardów w trudnym czasie, jakim jest pandemia COVID-19. 

Tytuł Best Quality Employer 2021 to już druga w tym roku nagroda wyróżniająca Getin Noble Bank jako pracodawcę. To kolejny dowód na to, że działania, które podejmujemy w zakresie budowania doświadczeń pracowników, przynoszą wymierne efekty i są doceniane przez zewnętrznych ekspertów. Nieustannie dbamy o to, by zwiększać komfort i bezpieczeństwo pracy. Chcemy, żeby Getin Noble Bank był angażującym miejscem pracy, w którym pracownicy  czerpią  satysfakcję z wykonywanego zajęcia – mówi Anna Starostecka-Kaczmarek, Dyrektor Departamentu Relacji z Biznesem i Zarządzania Zmianą w Getin Noble Banku.

Wyróżnienie Best Quality Employer otrzymują firmy mogące się poszczycić dobrymi praktykami w polityce zatrudnienia; takie, które efektywnie zarządzają kapitałem ludzkim, zapewniają przyjazne warunki pracy, pielęgnują kulturę organizacyjną i dobrą atmosferę w pracy. Tytuł Best Quality Employer oznacza, że dany pracodawca wspiera rozwój i wymianę wiedzy oraz umożliwia realizację ciekawych projektów i zdobywanie nowych kompetencji. Nie zapomina przy tym o dbaniu o równowagę pomiędzy pracą, a życiem osobistym pracowników.