Getin Noble Bank ponownie z tytułem Friendly Workplace

26.04.2021

Getin Noble Bank drugi rok z rzędu został nagrodzony tytułem Friendly Workplace. To wyróżnienie przyznawane przez redakcję MarkaPracodawcy.pl firmom, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem do polityki personalnej i rozwoju pracowników. W tegorocznej edycji Friendly Workplace jury w szczególności doceniło działania banku związane z rozwojem pracowników, zaangażowanie społeczne oraz aktywne i odpowiedzialne działania podjęte w czasie pandemii.

Jestem dumna, że podejmowane przez nas kroki, których celem jest budowanie pozytywnych doświadczeń pracowników i tworzenie angażującego miejsca pracy, są doceniane przez niezależnych ekspertów. Otrzymaliśmy bardzo pozytywną ocenę, która potwierdza naszą konsekwencję w realizacji zarówno tych bieżących, jak i długofalowych celów – mówi Maja Stankowska, Członek Zarządu Getin Noble Bank S.A. – Cieszę się, że zwrócono też uwagę na bardzo ważny w tym roku aspekt, czyli działania, które podjęliśmy z związku z pandemią COVID-19. Bezpieczeństwo i zdrowie pracowników jest dla nas najważniejsze – dodaje.

Wyróżnienie Friendly Worplace 2021 zostało przyznane firmom, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym; tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami oraz inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych i zainteresowań pozapracowych.

To kolejny rok, w którym Getin Noble Bank został wyróżniony jako pracodawca. W 2020 r. bank zdobył dwa wyróżnienia - Friendly Workplace i Best Quality Employer. Wtedy eksperci docenili nowoczesne podejście do wdrażania rozwiązań tworzących zdrowe i przyjazne miejsce pracy. Ponadto nagrodzili stosowanie dobrych praktyk w polityce zatrudnienia, a także efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim.