Karta Kredytowa Standard Getin Banku po raz kolejny na podium rankingu Money.pl

26.06.2019

Getin Bank uplasował się na II miejscu w czerwcowej edycji zestawienia najlepszych kart kredytowych wg portalu Money.pl. Karta Kredytowa Standard została doceniona m.in. za brak opłat związanych z jej wyrobieniem oraz prowadzeniem pod warunkiem dokonania zaledwie pięciu dowolnych płatności w miesiącu. Również 52-dniowy bezodsetkowy okres spłat został uznany za duży atut karty Getin Banku.

Karty kredytowe są coraz bardziej doceniane przez Klientów banków, a rozsądne korzystanie z nich może nieść ze sobą wiele korzyści. Dlatego redakcja portalu Money.pl cyklicznie porównuje oferty kart dostępnych na rynku, a o miejscu na podium decydują aspekty, na które Klienci najczęściej zwracają uwagę. Są to m.in. brak opłat za wydanie karty, długość bezodsetkowego okresu spłaty czy wysokość rocznych opłat za użytkowanie.

Karta Standard Getin Banku oprócz braku opłat za wyrobienie i atrakcyjnego okresu bezodsetkowej spłaty, posiada jeszcze inne zalety, które zostały docenione przez redakcję Money.pl. To m.in. możliwość swobodnego korzystania z karty na całym świecie oraz maksymalny limit kredytowy aż do 50 tys. zł. Zwrócono również uwagę na korzystne oprocentowanie transakcji bezgotówkowych na poziomie 10% oraz prowizję za wypłatę z bankomatów w Polsce - 3,5% przy minimalnej kwocie 7 zł. Ponadto z kartą kredytową Getin Banku Klient może zyskać na start aż 6 800 punktów w programie Priceless Specials, które następnie może wymienić np. na bon o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach paliw Circle K. Promocja trwa do końca września br.  Dodatkowo w zależności od wybranej opcji płatniczej Visa lub Mastercard, Klient możesz dołączyć do programu rabatowego i płacić mniej za swoje zakupy.