Kolejne placówki Getin Banku w galeriach handlowych już otwarte

18.12.2017

Getin Bank otworzył kolejne oddziały w nowym formacie w galeriach handlowych. To efekt projektu przebudowy sieci sprzedaży zainicjowanego w czerwcu br. Funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń zapewni wyższą jakość i komfort, zarówno dla Klientów, jak i Doradców. W grudniu br. zostały otwarte placówki w Galerii Kaskada w Szczecinie oraz w warszawskiej Galerii Mokotów. 

Oddziały w galeriach handlowych w Szczecinie i Warszawie to kolejny krok w realizacji projektu reorganizacji sieci sprzedaży, który jest istotną częścią naszej strategii. Zmieniamy się wraz z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów, dlatego otwieramy placówki w chętnie odwiedzanych przez nich miejscach. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy otworzyliśmy już 9 zmodernizowanych oddziałów, w każdym z nich zastosowaliśmy funkcjonalne rozwiązania, które wpłyną na komfort naszych Klientów - mówi Iwona Rubanowicz, Dyrektor Departamentu Optymalizacji Sieci Sprzedaży.

Placówki powstają w dogodnych dla Klientów lokalizacjach, m.in. w chętnie uczęszczanych galeriach handlowych. Jednocześnie Getin Noble Bank wdraża nowe formaty oddziałów high-street. Przebudowa lub przeniesienie lokalizacji obejmie łącznie 65% sieci. Zmiany zostaną wprowadzone także w sieci franczyzowej. Bank rozwija ten model biznesowy i planuje otwarcie ponad 60 nowych placówek partnerskich.

We wszystkich nowych oddziałach w galeriach handlowych dostępna jest automatyczna obsługa gotówkowa, dzięki nowoczesnym urządzeniom dualnym z funkcją bankomatu i wpłatomatu. Do końca I kwartału w oddziałach Banku będzie funkcjonować już ponad 70 takich urządzeń. W komfortowo zaprojektowanej przestrzeni, wydzielono strefy Bankowości Internetowej, umożliwiające Klientom dokonywanie operacji dostępnych online. Bank zadbał także o to, aby zapewnić Klientom dyskrecję podczas spotkania z Doradcą. W placówkach wyodrębniono oddzielne salki do obsługi osób korzystających z oferty Getin Banku oraz Bankowości Osobistej i Private Banking. Niewątpliwym udogodnieniem oddziałów zlokalizowanych w galeriach handlowych są  dłuższe godziny otwarcia.

Placówki w nowym formacie funkcjonują już w galeriach handlowych Warszawa Wileńska, Galeria Północna i Galeria Mokotów w Warszawie, Zielone Arkady w Bydgoszczy, Kaskada w Szczecinie oraz Wroclavia we Wrocławiu. W ostatnich miesiącach Getin Bank otworzył także oddziały typu high-street w Warszawie i w nowej lokalizacji w Pabianicach oraz flagowy oddział w Gdyni.

Na pierwszą połowę 2018 r. zaplanowano uruchomienie kolejnych kilkunastu oddziałów, także w galeriach handlowych zlokalizowanych we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Kielcach oraz oddziałów typu high-street w Warszawie, Łodzi, Gliwicach, Chorzowie, Bydgoszczy i Sosnowcu.