Konto oszczędnościowe Getin Banku „Liderem Rankingów 2018” wg Bankier.pl

18.01.2019

Getin Bank zwyciężył w zestawieniu banków najczęściej zajmujących I miejsce w rankingach Bankier.pl w 2018 roku w kategorii Najlepsze konta oszczędnościowe. Oferta „Bonus za aktywność” pojawiała się na miejscu lidera w comiesięcznych rankingach aż 7 na 12 razy. Konto Oszczędnościowe oprocentowane 3,5 proc. w skali roku jest dostępne w ofercie Getin Banku od maja br., a już od czerwca nieprzerwanie zajmowało pierwszą pozycję w zestawieniach Bankier.pl.

Portal Bankier.pl przeanalizował niemal 90 rankingów opublikowanych w 2018 roku. Zweryfikował, które banki najczęściej pojawiały się na podium zestawień kont osobistych, firmowych, oszczędnościowych, lokat czy kredytów hipotecznych i na tej podstawie wyłonił zwycięzców w poszczególnych kategoriach. - Zwycięstwo w "Rankingu Roku" jest dowodem na to, że Konto Oszczędnościowe „Bonus za aktywność” jest stabilną i konkurencyjną ofertą – utrzymywało się na podium comiesięcznych zestawień przez ostatnie 7 miesięcy. Założenie konta oszczędnościowego i systematycznie przelewanie na nie określonej kwoty przybliża do realizacji wyznaczonych celów i zapewnia poczucie bezpieczeństwa finansowego – w tym właśnie chcemy wspierać naszych Klientów, dlatego oferujemy im atrakcyjne oprocentowanie mówi Marek Ubysz, Dyrektor Wydziału Depozytów Detalicznych i Produktów Oszczędnościowych.

Obecnie trwa III edycja specjalnej oferty „Bonus za aktywność” z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie dotyczy kwoty do 10 tys. zł i jest naliczane przez 12 miesięcy od dnia przystąpienia do oferty.  Aby skorzystać z oferty promocyjnej, należy założyć konto osobiste i co miesiąc otrzymywać wpływ na rachunek z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł oraz wyrazić zgody marketingowe. Konto „Bonus za aktywność” można założyć do 28 lutego 2019 r.   Klienci, którzy chcą zdeponować na koncie oszczędnościowym większą kwotę mogą skorzystać jednocześnie z oferty „Na nowe środki” z oprocentowaniem 3,5% aż do 400 tys. zł przez 5 miesięcy. Oferta skierowana jest do Klientów, którzy posiadają Konto Oszczędnościowe i Konto Osobiste, wpłacą nowe środki na zasadach ujętych w regulaminie do 03.02.2019 r. oraz wyrażą zgody marketingowe. Szczegóły dotyczące ofert znajdują się są na stronie internetowej Getin Banku.

Więcej informacji na temat "Rankingu Roku" dostępnych jest w artykule „Raz wygrać to mało. Liderzy rankingów 2018 - konta, lokaty, kredyty”.