Konto Oszczędnościowe Getin Banku teraz również w USD i EUR

03.06.2019

Getin Bank wprowadził walutową ofertę specjalną „Na nowe środki w USD i EUR” dla Kont Oszczędnościowych. Uzupełnienie dotychczasowej propozycji Banku skierowane jest do obecnych i nowych Klientów, którzy chcą oszczędzać  w  walucie obcej. Bank zaproponował również atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 2,5% w USD oraz 2% w EUR.

Nowa oferta walutowa została przygotowana z myślą o aktywnych Klientach, w szczególności tych, którzy dużo podróżują lub pracują za granicą. Promocyjne oprocentowanie na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym do kwoty 100 000 USD lub 100 000 EUR, będzie obowiązywać przez okres czterech miesięcy. Warunkiem przystąpienia do oferty jest posiadanie lub założenie ROR w Getin Banku. Otwarcie oraz prowadzenie rachunków walutowych jest bezpłatne.

- Specjalna oferta „Na nowe środki w USD i EUR” to najlepsza opcja dla osób, które chciałyby ulokować swoje oszczędności, w innej niż PLN walucie, na atrakcyjnych warunkach w średnim okresie czasu. Zbliża się okres wakacyjnych podróży, a to najlepszy czas na oszczędzanie w obcej walucie. Dodatkowo dzięki takim rozwiązaniom można uniknąć niespodziewanych wahań kursów walut – mówi Marek Ubysz, Dyrektor Wydziału Depozytów Detalicznych i Produktów Oszczędnościowych w Getin Noble Banku.

Oferta Getin Banku jest elastyczna, a to oznacza, że środki można wpłacać i wypłacać bez utraty odsetek. Propozycja „Na nowe środki w USD i EUR” jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku ofert walutowego Konta Oszczędnościowego.