Konto oszczędnościowe Getin Banku na podium rankingu Comperia.pl

14.04.2017

Oferta Getin Banku „Na dobry początek” znalazła się na trzecim miejscu zestawienia najlepszych kont oszczędnościowych kwietnia 2017. Ranking został opracowany przez ekspertów niezależnej porównywarki finansowej Comperia.pl. Autorzy zestawienia docenili atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego Getin Banku. 

Eksperci Comperia.pl przyjęli założenie, że modelowy Klient chce ulokować na koncie oszczędnościowym 10 tys. zł. Jedną z wyróżnionych propozycji jest „Konto na dobry początek” Getin Banku z oprocentowaniem 2,5%. Bank kieruje ofertę do nowych Klientów, którzy zdecydują się także na otwarcie konta osobistego. Promocja trwa 4 miesiące i dotyczy kwoty do 100 tys. zł. 

– Oszczędności dają komfort i zapewniają spokój. Dlatego warto odkładać pieniądze, nawet jeśli zaczynamy od niewielkiej kwoty. Konto oszczędnościowe pozwala robić to efektywnie, ponieważ zgromadzone środki są oprocentowane już od pierwszej złotówki – mówi Łukasz Malinowski, dyrektor Biura Kont Osobistych w Getin Noble Banku. W każdej chwili możemy przelać na konto dowolną sumę, systematycznie powiększając swoje oszczędności. Jednocześnie nie stracimy dostępu do odłożonych pieniędzy, bo w razie potrzeby środki można swobodnie wypłacić, bez utraty naliczonych odsetek.

Porównywarka finansowa Comperia.pl opracowuje rankingi produktów i usług finansowych, zestawiając ze sobą oferty banków w poszukiwaniu najlepszych propozycji. Produkty Getin Banku regularnie zdobywają wysokie miejsca w publikowanych zestawieniach.