Konto oszczędnościowe „Na nowe środki” Getin Banku po raz kolejny wśród najlepszych ofert na rynku

07.12.2017

Oferta Getin Banku „Na nowe środki” uplasowała się na podium w grudniowej edycji rankingu najlepszych kont oszczędnościowych z dodatkowymi warunkami dla kwoty 10 tys. zł. Zestawienie opracowali eksperci portalu Bankier.pl. Oferta „Na nowe środki” jest regularnie wyróżniana w branżowych rankingach i utrzymuje się w czołówce zestawień najbardziej atrakcyjnych kont oszczędnościowych dostępnych na rynku.

Autorzy rankingu założyli, że modelowy Klient chce ulokować na koncie oszczędnościowym kwotę
10 tys. zł. Oferta „Na nowe środki” z oprocentowaniem 2,7% w skali roku zajęła III miejsce.  Promocyjne oprocentowanie dotyczy kwoty do 200 tys. zł i jest naliczane przez okres czterech miesięcy od dnia wpływu nowych środków. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta osobistego w Getin Banku. Oferta jest dostępna zarówno dla nowych jak i obecnych Klientów. Autorzy rankingu podkreślają, że kwota maksymalna objęta promocją jest wyższa niż u konkurencji. Dla środków nieobjętych ofertą specjalną obowiązuje oprocentowanie podstawowe, którego stawka zależy od tego, ile Klient zdeponuje na koncie.

Klienci, którzy nie mają jeszcze rachunku w Getin Banku mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty Konta Proste Zasady, którego założenie jest całkowicie darmowe. Wystarczy jedna płatność kartą debetową lub BLIKIEM w ciągu miesiąca, by Klient nie poniósł żadnych opłat za prowadzenie konta, kartę debetową, przelewy przez Bankowość Internetową i Mobilną oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.