Konto Oszczędnościowe Premium Getin Banku – atrakcyjne oprocentowanie na dłużej

23.10.2018

Od 22 października br. Klienci Getin Banku mogą skorzystać z nowej oferty Konta Oszczędnościowego Premium, stworzonego z myślą o Klientach, którzy chcą ulokować środki powyżej 400 tys. zł. To kolejna oferta Getin Banku i jednocześnie jedna z nielicznych na rynku z atrakcyjnym oprocentowaniem na dłuższy okres.

 

W ramach Konta Oszczędnościowego Premium, Getin Bank oferuje Klientom, którzy ulokują na koncie  co najmniej 400 tys. zł konkurencyjne oprocentowanie 1,8% w skali roku. Podwyższona stawka dotyczy całego salda zgromadzonego na koncie i obowiązuje do końca 2019 roku. Po upływie tego okresu oprocentowanie będzie wynosić 1,2% w skali roku.

 

- Ciesząca się dużym zainteresowaniem oferta „Bonus za aktywność” z gwarantowanym przez 12 miesięcy oprocentowaniem 3,5% okazała się sukcesem i regularnie zwycięża w branżowych rankingach kont oszczędnościowych. Tym razem wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów dysponujących znacznymi środkami, którzy chcą ulokować ich bieżące nadwyżki, oferując Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem na dłużej. To jedna z nielicznych ofert dostępnych na rynku gwarantująca wysokie oprocentowanie bez konieczności lokowania nowych środków – mówi Marek Ubysz, Dyrektor Wydziału Depozytów Detalicznych. - Konto Oszczędnościowe Premium może być alternatywą dla lokat. Jego przewagą jest to, że zapewnia wygodę i elastyczność – jestem przekonany, że nasi Klienci to docenią – dodaje.

 

Lokując środki na Koncie Oszczędnościowym, Klienci mają zapewniony do nich stały, wygodny dostęp oraz bezpłatną pierwszą wypłatę w miesiącu. Wszystkie przelewy na lokaty, które Klient posiada w Getin Noble Banku są również darmowe. Konto można bezpłatnie założyć w dowolnym oddziale Getin Banku lub za pośrednictwem bankowości internetowej. Bank nie pobiera także opłat za prowadzenie rachunku.