Kredyt samochodowy Getin Banku ponownie na I miejscu rankingu TotalMoney.pl

03.07.2017

W czerwcu br. oferta Getin Banku po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w rankingu kredytów samochodowych TotalMoney.pl. Wyróżniony produkt od wielu miesięcy utrzymuje się na czele zestawienia. Doceniona przez ekspertów oferta dotyczy kredytu zarówno na zakup nowego, jak i używanego samochodu. 

W czerwcu br. eksperci TotalMoney.pl poszukiwali najlepszego finansowania na zakup jednego z najbardziej popularnych samochodów na naszym rynku, czyli nowej Toyoty Yaris. Cena tego samochodu, w wersji premium z silnikiem hybrydowym, to 68 900 zł. Założono, że kredyt na sfinansowanie zakupu auta ma być spłacany przez kolejne sześć lat, w równych miesięcznych ratach. Zakładając 20-procentowy wkład własny, kwota kredytu bez uwzględnienia prowizji  bankowych wyniosła 55 120 zł. TotalMoney.pl przyjrzał się też ofercie kredytów na samochody używane. W przypadku popularnej Toyoty Yaris Premium, wartość trzyletniego auta z silnikiem hybrydowym oszacowano na 52 900 zł, a kwota kredytu bez uwzględnienia prowizji bankowych wyniosła 42 320 zł.

W obu przypadkach Getin Bank zajął pierwsze miejsce w zestawieniu, oferując kredyt z prowizją na poziomie 1% i najniższą miesięczną ratą spłaty. W przypadku finansowania zakupu nowego pojazdu, Klient spłacałby miesięcznie 909,38 zł, a w wariancie kredytu na auto z rynku wtórnego - 718,38 zł. Całkowita kwota kredytu, z uwzględnieniem prowizji,  wynosi odpowiednio 55 677 zł i 42 747 zł.

Niezależna internetowa porównywarka finansowa TotalMoney.pl cyklicznie opracowuje rankingi propozycji i usług finansowych, zestawiające ze sobą oferty banków w poszukiwaniu najlepszych propozycji dla przykładowych modeli Klientów.