Kredyt samochodowy Getin Banku zwycięzcą rankingu TotalMoney.pl

28.02.2017

Kredyt samochodowy Getin Banku najlepszy na rynku w lutym 2017 r. Bank wygrywa zestawienie TotalMoney.pl w tej kategorii już czwarty miesiąc z rzędu. Wyróżniona oferta dotyczy zarówno kredytu na zakup nowego, jak i używanego samochodu.  

Lutowy ranking najlepszych kredytów samochodowych TotalMoney.pl został przygotowany dla określonego typu Klienta. Tym razem eksperci założyli, że modelowy Klient chce sfinansować zakup nowego auta – Subaru XV, którego cena wynosi ok. 100 tys. zł. Kredytobiorca dysponuje gotówką w wysokości 20 tys. zł. Brakującą kwotę uzupełni uzyskując kredyt samochodowy, który będzie spłacać przez 5 lat w równych, miesięcznych ratach. W drugim wariancie rankingu, Klient kupuje używane auto z 2013 r. za blisko 63 tys. zł. W tym przypadku wysokość zaciąganego kredytu wynosi 50 320 zł.

Oferta przedstawiona przez Getin Bank jest najkorzystniejsza, zarówno w zestawieniu kredytów na zakup nowych, jak i używanych samochodów. Bank wygrywa pod względem najniższego całkowitego kosztu kredytu w obu analizowanych kategoriach. Klient, który zdecydowałby się na zakup nowego auta, kredytowanego w Getin Banku, spłacałby miesięczne raty w wysokości 1497,18 zł. W przypadku kredytu na zakup używanego pojazdu ta kwota wyniosłaby 994,28 zł.

Niezależna internetowa porównywarka finansowa TotalMoney.pl cyklicznie opracowuje rankingi propozycji i usług finansowych, zestawiające ze sobą oferty banków w poszukiwaniu najlepszych propozycji dla przykładowych modeli Klientów. Pełny ranking najlepszych kredytów samochodowych lutego dostępny jest na stronie TotalMoney.pl