Kredyt samochodowy Getin Banku ponownie najlepszy

31.05.2017

Kredyt samochodowy Getin Banku od początku roku regularnie zajmuje pierwsze miejsca w rankingach TotalMoney.pl. W maju oferta Banku ponownie zwyciężyła w zestawieniu ofert finansowania zakupu aut nowych oraz używanych. 

Autorzy rankingu założyli, że modelowy Klient poszukuje oferty na sfinansowanie zakupu czteroletniej Mazdy 6 trzeciej generacji, o wartości 62 900 zł. Kredyt ma być spłacany przez kolejne pięć lat, w równych miesięcznych ratach. Uwzględniając wkład własny, kwota zobowiązania na zakup używanego auta wyniosła 50 320 zł. Eksperci portalu TotalMoney.pl przyjrzeli się też ofercie kredytów na zakup nowego samochodu. Założono, że jego wartość to 89 900 zł, a Klient posiadający 20-procentowany wkład własny potrzebuje kredytu w wysokości 71 920 zł.

W obu przypadkach oferta Getin Banku po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna. W modelu finansowania zakupu używanego samochodu, Bank jako jedyny proponuje kredyt z ratą niższą niż 1 000 zł. Klient, który zdecydowałby się skorzystać z tej oferty, spłacałby 994,28 zł miesięcznie. W przypadku finansowania zakupu nowego auta, według modelowych założeń przyjętych przez TotalMney.pl, miesięczna rata wyniosłaby 1 387,30 zł.

Niezależna internetowa porównywarka finansowa TotalMoney.pl cyklicznie opracowuje rankingi propozycji i usług finansowych, zestawiające ze sobą oferty banków w poszukiwaniu najlepszych propozycji dla przykładowych modeli klientów. Pełny ranking najlepszych kredytów samochodowych maja jest dostępny na stronie TotalMoney.pl