„Lokata na Nowe Środki” Getin Banku z atrakcyjnym oprocentowaniem

17.07.2017

Getin Bank wprowadza nowe atrakcyjne oprocentowanie czteromiesięcznej „Lokaty na Nowe Środki”. Klienci, którzy zdecydują się na ten produkt mogą liczyć na stałe oprocentowanie 2,2% w skali roku. Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych Klientów od 17 do 31 lipca br. 

„Lokata na Nowe Środki” skierowana jest do wszystkich osób, które chciałyby ulokować swoje oszczędności na atrakcyjnych warunkach w średnim okresie czasu. To doskonałe uzupełnienie naszej oferty lokat długoterminowych oraz Konta Oszczędnościowego  - mówi Marek Niewiadomski, Dyrektor Biura Depozytów w Getin Noble Banku. Nasza oferta łączy w sobie bezpieczeństwo tradycyjnych produktów oszczędnościowych z funkcjonalnością nowoczesnych kanałów obsługi dostępnych dla wszystkich Klientów Getin Banku. 

Oferta obowiązuje w okresie od 17 do 31 lipca 2017 r. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i obecni Klienci Getin Banku. „Lokata na Nowe Środki” jest lokatą czteromiesięczną, na której można ulokować od 500 zł aż do 200 000 zł. Nowa Lokata jest dostępna wyłącznie dla nowych środków, tj. nadwyżki powyżej salda na wszystkich kontach i depozytach w Getin Banku na dzień 30.04.2017 r. Klienci, którzy skorzystają z oferty mogą założyć tylko jedną lokatę z promocyjnym oprocentowaniem. „Lokatę na Nowe Środki” można założyć za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej lub w jednym z 450 oddziałów i placówek partnerskich Getin Banku.