[Klienci indywidualni] Rzecznik prasowy
KONTAKT DO MEDIÓW

Artur Newecki
Rzecznik Prasowy


Bpr@getinbank.pl

16.09.2015
Getin Bank znalazł się na podium wrześniowego rankingu najlepszych kredytów gotówkowych TotalMoney.pl. Oferta Banku została wyróżniona przez ekspertów portalu jako jedno z najbardziej korzystnych rozwiązań dla nowych Klientów, którzy dotychczas nie korzystali z usług Banku. Opracowanie przygotowano dla kredytów gotówkowych w wysokości 15 tysięcy złotych, zaciąganych na okres 3 lat przez trzyosobową rodzinę. Getin Bank znalazł się na drugim miejscu zestawienia.
14.09.2015
Klienci Getin Banku mogą już korzystać z rewolucyjnej metody płatności mobilnych w technologii HCE (Host Card Emulation), opracowanej i wdrożonej we współpracy z MasterCard. Nowa usługa umożliwia bezpieczne płatności zbliżeniowe telefonem, również bez zasięgu sieci. Wystarczy urządzenie z NFC, działające na systemie operacyjnym Android KitKat lub nowszym oraz aplikacja mobilna Getin Wallet. Getin Bank jest jednym z pierwszych banków w Polsce, który udostępnił rozwiązanie swoim Klientom.
02.09.2015
Getin Bank wspólnie z PKN ORLEN wdrożył nową, atrakcyjną promocję „Tańsze paliwo na ORLEN”. Obecni i nowi posiadacze Kont Osobistych Getin UP zyskają aż do 50 zł co miesiąc jako 5 proc. zwrotu wydatków za paliwo i inne zakupy dokonywane na stacjach ORLEN. Oferta pozwala zaoszczędzić przez rok nawet do 600 zł. 
31.08.2015
„Darmowa Pożyczka” Getin Banku ponownie uznana została za najkorzystniejszą ofertę na polskim rynku. Tym razem propozycja zwyciężyła w zestawieniu najlepszych kredytów gotówkowych na wyprawkę szkolną, przygotowanym przez Totalmoney.pl. Analitycy portalu zwrócili uwagę na szczególnie atrakcyjne warunki oferty – brak kosztów prowizji, zerowe oprocentowanie i niską miesięczną ratę. 
26.08.2015
Wystartowała ogólnopolska, wielokanałowa kampania reklamowa Getin Banku, promująca kredyt gotówkowy Taka Rata. To już kolejna kreacja z udziałem przedstawionych na początku roku postaci: Teresy i Wojtka – doradców Klienta, którzy tym razem prezentują korzyści wygodnej formy finansowania. Działania reklamowe będą obejmować telewizję, Internet, oraz nośniki BTL. Koncepcję i scenariusz spotów przygotowała agencja Good, a za zakup mediów opowiadał Starcom Mediavest Group.
20.08.2015
Warszawa, 20 sierpnia 2015 r. – Getin Bank zakończył program pilotażowy płatności mobilnych w technologii HCE (Host Card Emulation). Nowa usługa, opracowana i wdrożona we współpracy z MasterCard, pozwoli na bezpieczne płatności zbliżeniowe telefonem, również bez zasięgu sieci. Klienci Getin Banku będą mogli korzystać z technologii HCE już we wrześniu br. 
23.07.2015
Getin Bank udostępnił odświeżony serwis informacyjny. Zmiany obejmują wygląd i strukturę w celu ułatwienia nawigacji oraz zwiększenia wygody użytkowników. Odświeżona wersja jest bardziej przejrzysta, co umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych informacji. Jednocześnie, z myślą o komforcie Klientów Getin Banku, adres www.getinbank.pl oraz wygląd strony logowania i serwisu transakcyjnego, dostępnych pod adresem secure.getinbank.pl, pozostają bez zmian.
16.07.2015
Wystartowała kampania reklamowa Getin Banku promująca Darmową pożyczkę gotówkową. Jej bohaterami są Teresa i Wojtek – doradcy Klienta w jednym z oddziałów Banku, którzy prezentują korzyści nowej oferty. Kampania potrwa do 26 lipca i będzie obejmować popularne, ogólnopolskie stacje radiowe. Koncepcję i scenariusz przygotowała Agencja Good, za kreacje odpowiada Studio Graficzne Getin Noble Banku, a zakup mediów zrealizował SMV Group.
06.07.2015
Do grona Klientów Getin Banku dołączyły kolejne jednostki samorządowe, które doceniły kompleksową ofertę rozwiązań finansowych stworzonych na potrzeby sektora publicznego. Od 1 lipca br. Bank jest odpowiedzialny za obsługę rachunków starostw i podległych jednostek organizacyjnych trzech powiatów: nowosądeckiego, legnickiego i wąbrzeskiego. Propozycja Getin Banku wybrana została w drodze przetargów, które rozstrzygnięto w czerwcu br.