[Klienci indywidualni] Rzecznik prasowy
KONTAKT DO MEDIÓW

Artur Newecki
Rzecznik Prasowy


Bpr@getinbank.pl

29.05.2019
Aplikacja mobilna Getin Banku stała się jeszcze bardziej funkcjonalna i przyjazna użytkownikom. Została zintegrowana z Apple Pay, a uruchomienie usługi jest bardzo proste i bez konieczności posiadania fizycznej karty. Wystarczy, że użytkownik włączy nowy rodzaj płatności bezpośrednio w aplikacji i zamówi wirtualną kartę, która zostanie dodana do portfela Apple. Karty wirtualne można zamawiać do kont osobistych oraz do umów kart kredytowych.
28.05.2019
Getin Bank zaoferował Klientom zupełnie nowy produkt – ubezpieczenie podróżne Bezpieczna Wyprawa. To kompleksowa i zarazem elastyczna propozycja Grupy Europa, którą Klienci Getin Banku mogą nabyć za pośrednictwem Bankowości Internetowej, Bankowości Mobilnej oraz Contact Center. Do otrzymania polisy wystarczą jedynie podstawowe dane, a cały proces zakupu ubezpieczenia trwa kilka minut.
12.04.2019
Getin Noble Bank zajął trzecie miejsce w prestiżowym rankingu „Złoty Bankier” w głównej kategorii „Złoty Bank 2019 - Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi”. Bank został również wyróżniony w kategorii „Bezpieczny bank – najlepsze praktyki”. Zarówno jakość obsługi jak i bezpieczeństwo znajdują się na liście priorytetów Banku i stanowią element jego strategii. Coroczny ranking organizowany jest przez renomowane media branżowe - Puls Biznesu oraz portal Bankier.pl.
09.04.2019
Konta „Bonus za aktywność” oraz „Na nowe środki” po raz kolejny okazały się bezkonkurencyjne i zajęły dwa pierwsze miejsca w rankingu najlepszych kont oszczędnościowych przygotowanym przez redakcję „Pulsu Biznesu”. Autorzy zestawienia porównali oferty aż jedenastu banków, spośród których konta Getin Banku zostały wyróżnione za najwyższe oprocentowanie na rynku.
08.04.2019
Getin Bank zaproponował swoim Klientom nowe warunki „Darmowego Kredytu Gotówkowego”. Bank oferuje nawet do 4 000 zł kredytu z równą i prostą ratą rozłożoną na 10 miesięcy. „Darmowy Kredyt Gotówkowy” w Getin Banku to również gwarancja pożyczki bez ubezpieczenia, prowizji i oprocentowania, a to oznacza, że Klient oddaje dokładnie tyle samo, ile pożyczył. RRSO wynosi 0%.
08.04.2019
Getin Noble Bank, w ramach współpracy z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym, pozyskał środki unijne na preferencyjne finansowanie inwestycji efektywności energetycznej we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych, a także w budynkach towarzystw budownictwa społecznego. W połowie 2018 roku w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz mazowieckim zostały wprowadzone do oferty kredyty o obniżonym oprocentowaniu pochodzące ze środków Regionalnych Programów Operacyjnych.
06.03.2019
Wysoka jakość usług private banking w Getin Noble Bank została po raz kolejny wyróżniona najwyższą oceną w corocznym ratingu „Forbesa” usług private banking. Docenione zostały wysoki poziom obsługi i jakość posiadanych produktów. Ofertę wyróżniono również ze względu na kompleksowe wsparcie Klientów, dostęp do szerokiej palety rozwiązań inwestycyjnych oraz usług dodatkowych.
14.02.2019
Getin Bank wprowadził do swojej oferty Lokatę Powitalną w EUR i USD, która jest uzupełnieniem kompleksowej propozycji banku dla osób, które chcą oszczędzać w walutach obcych. Lokata Getin Banku jest obecnie jedną najatrakcyjniejszych na rynku. Promocyjna stawka oprocentowania wynosi aż do 2,5% w walucie USD oraz do 2% w EUR. Z oferty skorzystać można do 13 marca 2019 br.