Oszczędności

Oszczędzaj i realizuj marzenia

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

 

do 2% w skali roku

  • Bez opłat za otwarcie i prowadzenie
  • Wypłaty bez utraty odsetek
  • Stały dostęp

Lokata Mobilna

do 2% w skali roku

  • 2% w skali roku dla Lokaty Mobilnej Na Start, wymagane Zgody marketingowe
  • 0,3% w skali roku dla Lokaty Mobilnej
  • Od 500 zł do 10 000 zł, na okres 2 miesięcy
Oszczędzaj wydając

Konto Oszczędnościowe Skarbonka

  • Wygodny i prosty sposób oszczędzania
  • Otwórz konto i odkładaj środki na konkretną rzecz
  • Pomożemy Ci skutecznie osiągnąć cel

Wybierz konto oszczędnościowe lub lokatę w Getin Banku i zyskaj

Wybierz konto oszczędnościowe lub lokatę w Getin Banku i zyskaj

Wybierz konto oszczędnościowe lub lokatę w Getin Banku i zyskaj
Korzystne oprocentowanie

Oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat bankowych w Getin Banku jest zawsze konkurencyjne. W oszczędzaniu, oprócz bezpieczeństwa Twoich środków to zysk jest najważniejszy. Dlatego wysoki procent masz u nas jak w banku!

Wybierz konto oszczędnościowe lub lokatę w Getin Banku i zyskaj
Ofertę kont i lokat na miarę potrzeb

Możesz dysponować swoim środkami finansowymi w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Oferujemy konta oszczędnościowe oraz lokaty krótko- i długoterminowe, ze stałym i zmiennym oprocentowaniem, dzięki którym możesz zacząć oszczędzać.

Wybierz konto oszczędnościowe lub lokatę w Getin Banku i zyskaj
Wygodny dostęp do środków

Dzięki nowoczesnej Bankowości Internetowej i aplikacji na telefon Getin Mobile możesz wygodnie zarządzać swoimi finansami. Gdziekolwiek jesteś!

Masz dodatkowe pytania?

Masz dodatkowe pytania?

Wypełnij formularz, oddzwonimy
Dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (00-843) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C (Bank). Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C, 00-843 Warszawa, telefon: +48 664 919 797 lub +48 32 604 30 01 (z zagranicy), formularz: https://www.getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@gnb.pl. Bank przetwarza dane osobowe w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Bank (art. 6 ust. 1 lit. f RODO* - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) , tj. w celu marketingu towarów lub usług Banku. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas do 30 dni w celu prezentacji usług oferowanych przez Bank i nie dłużej niż 90 dni do celu rozliczeń Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

* https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX%3A32016R0679

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik

Masz pytania?

Zadzwoń z telefonu stacjonarnego lub komórkowego:

+48 664 919 797

Infolinia dla Klientów indywidualnych dostępna jest całą dobę, 7 dni w tygodniu, z wyjątkiem obsługi produktów samochodowych i hipotecznych, które obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00 oraz w soboty w godzinach 8.00 – 16.00. Obsługa telefoniczna Klientów firmowych i Sektora publicznego pod numerem +48 608 019 700 odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 20.00. Opłata za połączenie wg taryfy operatora.


Informacje dotyczące zawieszenia spłaty kredytu znajdziesz tutaj.

Napisz do nas -
skontaktujemy się z Tobą

small-kontakt.png [467.00 B]   Napisz do nas wiadomość