Kod polecenia możesz wygenerować po zalogowaniu do Bankowości Internetowej lub Mobilnej. W Bankowości Internetowej wejdź w zakładkę Oferta i wnioski, a następnie wybierz „Program Poleceń”.

Zarówno ustnie, jak i wysyłając SMS-em. Pamiętaj, że w obecnej edycji z nagrodami w formie bonów podarunkowych, są one przesyłane na skrzynkę w Usłudze bankowości elektronicznej oraz na e-mail zarejestrowany w Banku. Osoba, która nie korzysta z Bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej albo nie podała e-mail’a nie będzie mogła otrzymać bonu.

W bankowości internetowej i aplikacji mobilnej będzie widoczna informacja, ile razy kod został wykorzystany.

Zgody można wyrazić w bankowości internetowej, na infolinii oraz w placówkach.

Nagrodę możesz odebrać otrzymasz po spełnieniu warunków przez osobę poleconą, czyli jeśli otworzy ona konto w grudniu, spełni warunki w styczniu, lutym i marcu to nagrodę będziesz mógł odebrać w kwietniu. Wyślemy Ci powiadomienie na skrzynkę w Usłudze bankowości elektronicznej, e-mail i SMS, że nagroda jest już dostępna do odbioru.

Po spełnieniu warunków zarówno osoba polecająca jak i polecona otrzyma informację, że można odebrać nagrodę.

Wyślemy stosowne powiadomienie na skrzynkę w Usłudze bankowości elektronicznej, e-mail i SMS, że nagroda jest już dostępna do odbioru.

Ty wybierasz, jaki bon chcesz otrzymać np. w swojej Bankowości internetowej lub mobilnej. Wyboru nagrody można również dokonać na Infolinii oraz w placówce Banku.

Nagrodą jest bon podarunkowy w formie elektronicznej, który zostanie przekazany na skrzynkę odbiorczą w Usłudze bankowości elektronicznej oraz na e-mail.

Można polecić konto osobie, która nie ma w Banku Konta Osobistego lub nie posiadała konta od dnia określonego w Regulaminie promocji

Konto Proste Zasady można założyć zarówno przez stronę www, w procesie selfie, na infolinii oraz w placówkach, a w przypadku Konta Osobistego Noble w placówce Banku.

Kod polecenia należy podać doradcy podczas zakładania rachunku albo wpisać w odpowiednie pole podczas wnioskowania o konto na stronie www lub w procesie selfie.

Utrzymanie zgód marketingowych oraz spełnienie warunków przez nowego Klienta. Pamiętaj, że w obecnej edycji z nagrodami w formie bonów podarunkowych, są one przesyłane na skrzynkę w Usłudze bankowości elektronicznej oraz na e-mail zarejestrowany w Banku. Osoba, która nie korzysta z Bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej albo nie podała e-mail’a nie będzie mogła otrzymać bonu

Wygeneruj go ponownie w swojej bankowości internetowej, aplikacji mobilnej albo zadzwoń na infolinię. Kod możesz przypomnieć także w placówkach.

Maksymalnie za 10 skutecznie poleconych rachunków.

Tak, wygeneruj swój kod polecenia i przekazuj dalej.

Tak, łączy się, chyba że regulamin innej promocji stanowi inaczej.

Do wyboru są bony naszych Partnerów (znajdziesz ich w Regulaminie danej edycji).

Osoba, która otworzy konto i spełni warunki Promocji otrzyma bon o wartości 50 zł a osoba polecająca bon o wartości 80 zł (maksymalnie może otrzymać 10 nagród czyli łącznie do 800 zł).

Tak, wyboru nagrody możesz wówczas dokonać na Infolinii lub w placówce Banku a bon zostanie wysłany na Twój e-mail, który podałeś w Banku.

Zasady zostały określone przez naszych Partnerów w ich regulaminach. Regulaminy są dostępne na stronach Partnerów (Allegro).