Kod polecenia możesz wygenerować po zalogowaniu do Bankowości Internetowej lub Mobilnej. W Bankowości Internetowej wejdź w zakładkę Oferta i wnioski, a następnie wybierz „Program Poleceń”.

Zarówno ustnie, jak i wysyłając SMS-em. Pamiętaj, że w obecnej edycji z nagrodami w formie bonów podarunkowych, są one przesyłane na skrzynkę w Usłudze bankowości elektronicznej oraz na e-mail zarejestrowany w Banku. Osoba, która nie korzysta z Bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej albo nie podała e-mail’a nie będzie mogła otrzymać bonu.

W bankowości internetowej i aplikacji mobilnej będzie widoczna informacja, ile razy kod został wykorzystany.

Zgody można wyrazić w bankowości internetowej, na infolinii oraz w placówkach.

Nagrodę możesz odebrać otrzymasz po spełnieniu warunków przez osobę poleconą, czyli jeśli otworzy ona konto w lipcu, spełni warunki w sierpniu, wrześniu i październiku to nagrodę będziesz mógł odebrać w listopadzie. Wyślemy Ci powiadomienie na skrzynkę w Usłudze bankowości elektronicznej, e-mail i SMS, że nagroda jest już dostępna do odbioru.

Po spełnieniu warunków zarówno osoba polecająca jak i polecona otrzyma informację, że można odebrać nagrodę.

Wyślemy stosowne powiadomienie na skrzynkę w Usłudze bankowości elektronicznej, e-mail i SMS, że nagroda jest już dostępna do odbioru.

Ty wybierasz, jaki bon chcesz otrzymać np. w swojej Bankowości internetowej lub mobilnej. Wyboru nagrody można również dokonać na Infolinii oraz w placówce Banku.

Nagrodą jest bon podarunkowy w formie elektronicznej, który zostanie przekazany na skrzynkę odbiorczą w Usłudze bankowości elektronicznej oraz na e-mail.

Można polecić konto osobie, która nie ma w Banku Konta Osobistego lub nie posiadała konta od dnia określonego w Regulaminie promocji

Konto Proste Zasady można założyć zarówno przez stronę WWW, na infolinii oraz w placówkach, a w przypadku Konta Osobistego Noble w placówce Banku.

Kod polecenia należy podać doradcy podczas zakładania rachunku albo wpisać w odpowiednie pole podczas wnioskowania o konto na stronie WWW.

Utrzymanie zgód marketingowych oraz spełnienie warunków przez nowego Klienta. Pamiętaj, że w obecnej edycji z nagrodami w formie bonów podarunkowych, są one przesyłane na skrzynkę w Usłudze bankowości elektronicznej oraz na e-mail zarejestrowany w Banku. Osoba, która nie korzysta z Bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej albo nie podała e-mail’a nie będzie mogła otrzymać bonu

Wygeneruj go ponownie w swojej bankowości internetowej, aplikacji mobilnej albo zadzwoń na infolinię. Kod możesz przypomnieć także w placówkach.

Maksymalnie za 10 skutecznie poleconych rachunków.

Tak, wygeneruj swój kod polecenia i przekazuj dalej.

Tak, łączy się, chyba że regulamin innej promocji stanowi inaczej.

Do wyboru są bony naszych Partnerów (Allegro, Decathlon). To Ty decydujesz, jaki bon chcesz otrzymać.

Osoba, która otworzy konto i spełni warunki Promocji otrzyma bon o wartości 50 zł a osoba polecająca bon o wartości 80 zł (maksymalnie może otrzymać 10 nagród czyli łącznie do 800 zł).

Tak, wyboru nagrody możesz wówczas dokonać na Infolinii lub w placówce Banku a bon zostanie wysłany na Twój e-mail, który podałeś w Banku.

Zasady zostały określone przez naszych Partnerów w ich regulaminach. Regulaminy są dostępne na stronach Partnerów (Allegro, Decathlon, Empik).