Konkurs

Konkurs

#ZostańWDomu

W ostatnim czasie wiele osób dla wspólnego bezpieczeństwa zostało w swoich domach. To rozsądna decyzja.
Część z nas spędza te dni ze swoimi dziećmi. Chcemy zająć je przez chwilę, abyście Wy, Drodzy Rodzice, mieli chociaż trochę czasu dla siebie. Dlatego przygotowaliśmy dla Waszych pociech konkurs plastyczny.

Wspólny czas oczami dzieci

Poprosiliście w naszym imieniu dzieci o przygotowanie rysunków, przedstawiających, jak spędzacie wspólnie ten czas w swoich domach. Styl oraz narzędzia prac były dowolne – mogły to być farby, kredki, wyklejanki itp. Przesyłaliście nam zdjęcie lub skan tych rysunków poprzez Bankowość Internetową.

Otrzymaliśmy już 1000 prac,  które nagrodzimy e-kartą podarunkową o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Decathlon. Kończymy więc już ich przyjmowanie zgodnie z regulaminem konkursu.

Spośród nadesłanych prac wybierzemy teraz 40 najlepszych, które opublikujemy i nagrodzimy dodatkowymi e-kartami o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Decathlon

Jak można było wziąć udział w konkursie?

 

  1. wypełnić  formularz dostępny wówczas na stronie,
  2. zaakceptować regulamin,
  3. dołączyć zdjęcie lub skan pracy swojego dziecka poprzez Bankowość Internetową Getin Banku:
    po zalogowaniu do Bankowości Internetowej w zakładce Kontakt pisaliście nową wiadomość w kategorii Konkurs oraz do wiadomości załączaliście zdjęcie lub skan zadania konkursowego, którym jest obrazek wykonany przez dziecko.

 

W ocenianiu prac będziemy zwracali uwagę na:

  • zgodność pracy z tematem konkursu,
  • estetykę wykonania pracy,
  • ciekawy i inspirujący pomysł,
  • przedstawione sceny sposobu spędzania czasu w domu.

Zachęcamy również do korzystania na co dzień z naszej bankowości elektronicznej (internetowej i mobilnej), gdzie w bezpieczny i wygodny sposób dokonacie większości operacji na swoich kontach.