Kontakt

Twoja przeglądarka nie jest już wspierana.

Strona Getin Bank działa w wielu przeglądarkach, jednak ze względów bezpieczeństwa i uzyskania optymalnego komfortu użytkowania, zalecamy aktualizację obecnie używanej wersji.
Obok znajdziesz informacje o w pełni wspieranych przeglądarkach.

Lokata na nowe środki

2,00%

Przenieś środki i zapewnij sobie bezpieczny zysk

  • Na 4 miesiące
  • Dostępna od 500 zł do 200 000 zł
  • Dla nowych i obecnych Klientów
  • Bez dodatkowych produktów

Nota prawna


Co to są nowe środki?

Nowe środki są liczone jako nadwyżka ponad stan salda na wszystkich kontach i depozytach w Getin Banku z dnia 31.03.2017 r. Środki wpłacone na lokatę, które nie są nowymi środkami trafią na drugą lokatę o standardowym oprocentowaniu.

Czy muszę posiadać konto osobiste w Getin Banku?

Nie, nie ma potrzeby zakładania rachunku, choć ułatwia on zarządzanie lokatami - przelewy pomiędzy rachunkami w Getin Banku następują w czasie rzeczywistym.

Czy muszę być nowym Klientem, żeby założyć tę lokatę?

e-Lokata na Nowe Środki jest ofertą kierowaną zarówno do obecnych jak i przyszłych Klientów Getin Banku.

Ile mam czasu na opłacenie złożonego wniosku?

Wniosek o lokatę należy opłacić w ciągu 7 dni od daty jego złożenia.

 

Zapytaj o szczegóły oferty

Uzupełnij poprawnie wszystkie wymagane pola

 
Pełna treść zgody
×

Oświadczam, że jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (zwany dalej: Bankiem). Wyrażam zgodę na doraźne przetwarzanie przez Bank moich danych osobowych podanych w formularzu w celu prezentacji usług oferowanych przez Bank. Przyjmuję do wiadomości, że dane będą przetwarzane przez Bank do chwili prezentacji usług świadczonych przez Bank oraz że do tej chwili administratorem podanych przeze mnie danych będzie Bank. Dane mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym na mocy przepisów prawa. Dane zostały podane dobrowolnie.

Wypełnij formularz − doradca skontaktuje się z Tobą!


Nota prawna

Oferta dotyczy nowych środków, tj. nadwyżki powyżej salda środków złotowych Klienta w Getin Noble Banku (wg stanu na 31.03.2017 r.). Szczegóły w regulaminie promocji "Lokata / e-Lokata na Nowe Środki II – 18 edycja”, dostępnym na stronie i w placówkach Banku. Oprocentowanie podane jest według stanu na 20.06.2017 r. i ma zastosowanie w pierwszym okresie umownym lokaty. Istnieje możliwość założenia w danej edycji promocji jednej lokaty (Lokaty na Nowe Środki II lub e-Lokaty na Nowe Środki II) z nowych środków objętej oprocentowaniem promocyjnym, na kwotę maksymalnie 200 000 zł.

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Jesteśmy częścią Getin Noble Bank S.A.