Zarządzanie własnym budżetem domowym – zapis webinaru

Zarządzanie własnym budżetem domowym – zapis webinaru

Jednym z Waszych postanowień noworocznych jest większa kontrola nad finansami? Nic prostszego! Obejrzyjcie materiał, w którym nasi eksperci powiedzą Wam, jak zrobić to dobrze, przy okazji rozprawiając się z kilkoma mitami finansowymi.

Postawa Ułomnego profesjonalisty, Biedaka, Pseudoartysty, YOLO czy Kreatora własnej rzeczywistości – brzmi znajomo? To pięć najczęstszych pułapek związanych z myśleniem o roli pieniędzy. Na szczęście, z każdej z nich można wyjść i przejść na właściwą drogę, wiodącą ku skutecznemu zarządzaniu środkami, na które w pocie czoła pracujemy. Wbrew pozorom, nie jest to trudna sztuka – bardziej umiejętność i przestrzeganie kilku prostych zasad.

Zasady te przedstawią Wam Psycholog, Leszek Mellibruda i Jacek Kłosiński, autor bloga klosinski.net - bez trudnych terminów, prosto i przejrzyście. Gotowi? Zaczynamy naukę!

18.05.2018 | Getin Bank | 2 minuty czytania
Dzielenie jest od czasów starożytnych jedną ze skutecznych metod rządzenia. Już starożytni Rzymianie wzniecali konflikty między podbitymi ludami, by następnie rozegrać je na swoją korzyść. Ty również możesz ich wzorem dzielenie wykorzystywać do dbania o swoje interesy. Ale spokojnie, nikt nie sugeruje przedsięwzięcia najazdów ani prób szerzenia niezgody. Wystarczy, że dzielenie ograniczysz do własnego portfela.