Zarządzanie własnym budżetem domowym – zapis webinaru

Zarządzanie własnym budżetem domowym – zapis webinaru

Jednym z Waszych postanowień noworocznych jest większa kontrola nad finansami? Nic prostszego! Obejrzyjcie materiał, w którym nasi eksperci powiedzą Wam, jak zrobić to dobrze, przy okazji rozprawiając się z kilkoma mitami finansowymi.

Postawa Ułomnego profesjonalisty, Biedaka, Pseudoartysty, YOLO czy Kreatora własnej rzeczywistości – brzmi znajomo? To pięć najczęstszych pułapek związanych z myśleniem o roli pieniędzy. Na szczęście, z każdej z nich można wyjść i przejść na właściwą drogę, wiodącą ku skutecznemu zarządzaniu środkami, na które w pocie czoła pracujemy. Wbrew pozorom, nie jest to trudna sztuka – bardziej umiejętność i przestrzeganie kilku prostych zasad.

Zasady te przedstawią Wam Psycholog, Leszek Mellibruda i Jacek Kłosiński, autor bloga klosinski.net - bez trudnych terminów, prosto i przejrzyście. Gotowi? Zaczynamy naukę!

19.03.2018 | Getin Bank | 1 minuta czytania
Dlaczego niezależnie od naszych zarobków mamy podobny problemy w oszczędzaniu na emeryturę? Co należy zmienić, by zapewnić sobie prawdziwą „złotą jesień?” Nasi eksperci przedstawią Wam prostą strategię oszczędzenia - w ciągu zaledwie godziny!