Kariera

Profesjonaliści

Szukasz nowych wyzwań w pracy zawodowej?
Dowiedz się jakie oferty czekają na Ciebie.

Studenci i absolwenci

Studiujesz lub niedawno skończyłeś edukację?
Odkryj możliwości jakie oferujemy.

Dlaczego warto z nami pracować?

Dlaczego warto z nami pracować?

Dlaczego warto z nami pracować?
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Od razu zaproponujemy Ci umowę o pracę, która da Ci stabilność i poczucie bezpieczeństwa.

Dlaczego warto z nami pracować?
Dogodna lokalizacja Centrali

Nasze Centrale znajdują się w centrum Warszawy, Wrocławia i Katowic w miejscach dogodnie zlokalizowanych pod względem komunikacyjnym.  

Dlaczego warto z nami pracować?
Udogodnienia dla Pracowników

Dostaniesz kartę Multisport, obejmiemy Cię prywatną opieką medyczną, skorzystasz z różnorodnych akcji socjalnych czy też z usług i produktów bankowych na preferencyjnych warunkach.

Dlaczego warto z nami pracować?
Firma z polskim kapitałem

Getin Noble Bank to jeden z największych banków z większościowym polskim kapitałem.

Dlaczego warto z nami pracować?
Możliwości rozwoju

W Getin Noble Banku, dzięki pracy w zespole specjalistów, możesz rozwijać swoją karierę zawodową i brać udział w ciekawych projektach.

O Banku

Misja

Budujemy Bank, z którego możemy być dumni.

Wartości

W Getin Noble Banku stawiamy na przedsiębiorczość, tworząc jeden zaangażowany Zespół, dbamy o porządek i dobrą organizację, szanując przy tym ludzi i zasady.

Nasze linie biznesowe

Getin Noble Bank to kilka linii biznesowych dedykowanych różnym grupom Klientów - Getin Bank, Noble Bank, Noble Funds, Noble Securities, Noble Concierge.

Lokalizacja

Centrale Getin Noble Banku mieszczą się w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.

Dołącz do nas
Praca w bankowości to szereg różnych możliwości.

Praca w sprzedaży

W Getin Noble Banku możesz budować i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe w różnych obszarach, takich jak obsługa klientów indywidualnych, klientów z sektora Private Banking czy też klientów firmowych i korporacyjnych jak również tych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Praca w Contact Center

Obszar Contact Center to świetne miejsce do rozpoczęcia kariery zawodowej w bankowości. Nie tylko zyskasz i rozwiniesz swoje umiejętności obsługowe i sprzedażowe, ale także w zakresie analizy danych czy weryfikacji standardów jakościowych.

Praca w IT

W Obszarze IT liczy się dla nas przede wszystkim pasja dla nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań. Szukamy osób zorientowanych na rozwój i zmotywowanych do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Praca w Centrali

W naszych Centralach w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach możesz objąć stanowiska back-office o różnym charakterze zadań. W Getin Noble Banku pracują specjaliści w takich obszarach, jak: Administracja, Departament Prawny, Audyt i Controlling, Bezpieczeństwo, Marketing, Komunikacja czy Human Resources.

Dołącz do nas. Znajdź stanowisko dla siebie.

Sprawdź aktualne oferty pracy dla poszczególnych obszarów:

 

Administracja

Finanse

Obszar prawny

Sprzedaż

Windykacja

Wsparcie sprzedaży

Obszar Call Center

Obszar IT

Wyślij do nas swoje CV
Wczytaj plik z dysku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej (w rozumieniu przepisów ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych), do której należy Getin Noble Bank S.A.

Administratorem danych osobowych jest Getin Noble Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 (Bank). Dane kontaktowe Banku: Getin Noble Bank S.A. ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa, telefon: 197 97 lub 32 604 30 01 (z zagranicy), formularz: https://www.getinbank.pl/kontakt/formularz-kontaktowy. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iod@gnb.pl. Bank przetwarza dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO * - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż do czasu cofnięcia zgody. Masz prawo do żądania od Banku dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi realizację procesu rekrutacji.

* https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX%3A32016R0679