Franczyza

Dziś Getin Bank ma ponad 230 placówek franczyzowych, które realizują cele wynikające z założeń biznesowych po obu stronach i docierają z ofertą Getin Banku do Klientów w całej Polsce.
Getin Bank stale inwestuje w rozwój relacji partnerskich, jakość pracy w placówkach i zadowolenie Partnerów – szkolimy, tworzymy zespoły pracujące nad rozwojem danej kategorii produktowej np. grupa hipoteczna, stworzyliśmy Akademię Franczyzobiorcy, gdzie grupa Partnerów rozwija swoje umiejętności menagerskie, współpracujemy z Radą Franczyzbiorców, organizujemy kwartalne spotkania regionalne podsumowujące wyniki i dające możliwość podzielenia się doświadczeniami z innymi Partnerami.

Dla doradców placówki franczyzowej organizujemy konkursy rzeczowe, stworzyliśmy Klub Top Doradcy.

Czym jest franczyza?

System sprzedaży towarów, usług lub technologii, który jest oparty na ścisłej i ciągłej współpracy pomiędzy prawnie i finansowo odrębnymi i niezależnymi przedsiębiorstwami: franczyzodawcą i jego indywidualnymi franczyzobiorcami.

Franchising zakłada też przepływ know-how od franczyzodawcy do franczyzobiorcy przez cały czas obowiązywania umowy franczyzowej. Istotą jest udzielenie praw (i przyjęcie obowiązków) poprzez zawarcie umowy franczyzy.

Co oferujemy?

Oferta franczyzy Getin Banku jest skierowana do każdego, kto chce osiągnąć sukces biznesowy i osobisty.
Czytaj więcej»

Jak zostać partnerem?

Zobacz jak niewiele dzieli Cię od utworzenia własnej placówki Getin Bank.
Sprawdź jakich partnerów poszukujemy»