[Klienci indywidualni] Rzecznik prasowy
KONTAKT DO MEDIÓW

Artur Newecki
Rzecznik Prasowy


Bpr@getinbank.pl

10.05.2022
Getin Bank udostępnił ubezpieczenie komunikacyjne „Bezpieczniej z OC/AC” w kanałach elektronicznych. Klienci mogą wygodnie ubezpieczyć samochód w bankowości internetowej, mobilnej lub na infolinii banku. Oferta jest elastyczna, można ją dopasować do potrzeb klienta – np. obowiązkowe ubezpieczenie OC można rozszerzyć o ważne dla każdego kierowcy pakiety dodatkowe, m.in. AC, Assistance.
09.05.2022
Getin Bank ponownie uatrakcyjnia warunki „Lokaty na Nowe Środki” oraz oferty „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Na lokacie bank proponuje promocyjne oprocentowanie nawet do 5,5 % w skali roku. Z kolei dla „Nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” bank przygotował propozcyję nawet 5% w skali roku. To obecnie jedne z najatrakcyjniejszych ofert depozytowych na rynku.
01.04.2022
Getin Bank podwyższa oprocentowanie na lokatach i Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Teraz na Lokacie na Nowe Środki i Lokacie Mobilnej na Start bank proponuje promocyjne oprocentowanie do 3,5%, na Lokacie Rentierskiej do 3%, na Lokacie Tradycyjnej do 2% oraz do 1,5% na Lokacie Mobilnej. Getin Bank przedłużył również promocyjne oprocentowanie 3% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym na Nowe Środki do 400 tys. zł.
01.04.2022
Getin Bank przedłuża promocyjną ofertę na wprowadzoną w lutym Lokatę Powitalną w EUR. Promocyjne oprocentowanie na okres 18 miesięcy wynosi 1,3% w skali roku. Z oferty można skorzystać do 11.05.2022 r. Lokatę można otworzyć w placówkach i na infolinii banku. Getin Bank wprowadził również do oferty EuroLokatę dostępną w bankowości internetowej i mobilnej. Jej promocyjne oprocentowanie w skali roku na okres 18 miesięcy wynosi aż 1,5%
01.03.2022
Getin Bank podwyższa ofertę promocyjną na wprowadzoną w lutym Lokatę Powitalną w EUR. To obecnie jedna z najatrakcyjniejszych propozycji dla osób zainteresowanych budowaniem oszczędności w tej walucie. Promocyjne oprocentowanie na okres 18 miesięcy wynosi aż 1,3% w skali roku. Z oferty można skorzystać do 31.03.2022 r.