[Klienci indywidualni] Blog - slider najnowszych wpisów

Kredyt gotówkowy na ocieplenie domu, wymianę pieca, a może starych, przepuszczających zimno i wilgoć okien? Świetny pomysł, który warto wdrożyć w życie przed zimą, a dodatkowe pieniądze z banku mogą w tym pomóc.
Negatywna decyzja w sprawie kredytu? Może uda się to poprawić. Oto kilka sposobów jak można polepszyć swój wizerunek w oczach banku.
Książki, pomoce naukowe, opłacenie nauki, a w końcu wynajem mieszkania lub stancji oraz standardowe koszty życia. Czasy, kiedy studenci mogli przeżyć za niewielką sumę, odeszły w niepamięć. Dziś, aby uczyć się w dużym mieście, młodzi ludzie rozpoczynający naukę na wyższych uczelniach muszą mieć gruby portfel lub… przyjazny i tani bank.
Kredyt raty 0 procent to częsty chwyt reklamowy sklepów zachęcających klientów do zakupów. Sprawdź, na czym polega ta usługa kredytowa, czy jest ona atrakcyjniejsza niż inne tego typu usługi dostępne na rynku, takie jak na przykład kredyt gotówkowy.

Polecane

15.04.2020 | Getin Bank | 6 minut czytania
Nawet dla młodych osób ograniczenia związane z kwarantanną są uciążliwe – nie możemy swobodnie uprawiać sportu, spotkania ze znajomymi możemy odbywać tylko online, a na dostawę internetowych zakupów spożywczych musimy czekać ponad tydzień! My jesteśmy przyzwyczajeni do załatwiania wielu spraw zdalnie. A nasi rodzice i dziadkowie? Często gubią się w internetowym świecie, ale teraz, kiedy na szali jest ich życie i zdrowie, my mamy obowiązek im pomóc.

[Klienci indywidualni] blog - prezentacja wpisów

Innowacje bankowe

30.10.2019 | Getin Bank | 6 minut czytania
Żadne bankowe zabezpieczenia nie będą w stanie uchronić naszych pieniędzy, jeśli sami będziemy postępować nierozważnie. To właśnie na naszą nieuwagę czy pośpiech najczęściej liczą przestępcy. Co jakiś czas pojawiają się nowe metody działania oszustów, jednak ciągle dajemy się nabrać na sprawdzone już przez nich metody. Zobacz, w jaki sposób złodzieje próbują się dobrać do naszych oszczędności i jak się zabezpieczyć.

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik