[Klienci indywidualni] Blog - slider najnowszych wpisów

Dowiedz się, czym się kierować przy wyborze ubezpieczenia na wakacje i czy samo ubezpieczenie turystyczne wystarczy. Zapraszamy!
Spłacasz raty kredytu samochodowego? Masz na swoim koncie aktywny kredyt gotówkowy? Korzystasz z limitu dostępnego na karcie kredytowej? Jeśli spłacasz kilka zobowiązań i wysokość miesięcznych rat zaczyna nadmiernie obciążać domowy budżet, najwyższy czas zacząć działać. Zamień kilka kredytów w jeden – znacznie tańszy, aby uniknąć problemów finansowych.
Nagłe wydatki pojawiają się w najmniej spodziewanym momencie. Może zdarzyć się, że twój domowy budżet nie będzie na to przygotowany. W takiej sytuacji warto na przykład sięgnąć po zewnętrzne wsparcie finansowe. Sprawdź, skąd szybko pozyskać gotówkę.
Jesteś właścicielem pieca starego typu i uchwała antysmogowa narzuca na ciebie obowiązek wymiany urządzenia na kocioł klasy 5.? Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz skorzystać z dofinansowania, możesz pozyskać środki w inny sposób. Zainteresuj się specjalnym kredytem gotówkowym, dzięki któremu nabędziesz piec spełniający wymogi ustawowe. Sprawdź, gdzie go szukać i na co zwracać szczególną uwagę.

Polecane

15.04.2020 | Getin Bank | 6 minut czytania
Nawet dla młodych osób ograniczenia związane z kwarantanną są uciążliwe – nie możemy swobodnie uprawiać sportu, spotkania ze znajomymi możemy odbywać tylko online, a na dostawę internetowych zakupów spożywczych musimy czekać ponad tydzień! My jesteśmy przyzwyczajeni do załatwiania wielu spraw zdalnie. A nasi rodzice i dziadkowie? Często gubią się w internetowym świecie, ale teraz, kiedy na szali jest ich życie i zdrowie, my mamy obowiązek im pomóc.

[Klienci indywidualni] blog - prezentacja wpisów

Praktycznie o finansach

10.08.2021 | Getin Bank | 5 minut czytania
Dowiedz się, czym się kierować przy wyborze ubezpieczenia na wakacje i czy samo ubezpieczenie turystyczne wystarczy. Zapraszamy!

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik