[Klienci indywidualni] Blog - slider najnowszych wpisów

Chcesz wziąć kredyt gotówkowy? Dowiedz się, co trzeba zrobić, by zwiększyć swoje szanse na jego otrzymanie. Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek.
Szukając pieniędzy na zakup samochodu, warto sprawdzić wszystkie opcje. Do wyboru mamy kredyt gotówkowy na samochód lub kredyt samochodowy. Co wybrać? Podpowiadamy.
Wiele osób stając przed koniecznością zakupu nowego auta zapewne myśli o setkach formalności i problemów, jakie mogą ich czekać przed i po transakcji. W jaki sposób sfinansować zakup, co z ubezpieczeniem? W tym poradniku postaramy się odpowiedzieć na te pytania.
Z każdym dniem ceny rosną, a gotówka zgromadzona na kontach jest warta coraz mniej. Polacy zastanawiają się, czy istnieje jeszcze szansa na inwestycje, które mogą przynieść realny zysk. Niestety takich ofert i sposobów jest bardzo niewiele. Spróbujmy prześledzić kilka propozycji.

Polecane

15.04.2020 | Getin Bank | 6 minut czytania
Nawet dla młodych osób ograniczenia związane z kwarantanną są uciążliwe – nie możemy swobodnie uprawiać sportu, spotkania ze znajomymi możemy odbywać tylko online, a na dostawę internetowych zakupów spożywczych musimy czekać ponad tydzień! My jesteśmy przyzwyczajeni do załatwiania wielu spraw zdalnie. A nasi rodzice i dziadkowie? Często gubią się w internetowym świecie, ale teraz, kiedy na szali jest ich życie i zdrowie, my mamy obowiązek im pomóc.

[Klienci indywidualni] blog - prezentacja wpisów

Innowacje bankowe

30.10.2019 | Getin Bank | 6 minut czytania
Żadne bankowe zabezpieczenia nie będą w stanie uchronić naszych pieniędzy, jeśli sami będziemy postępować nierozważnie. To właśnie na naszą nieuwagę czy pośpiech najczęściej liczą przestępcy. Co jakiś czas pojawiają się nowe metody działania oszustów, jednak ciągle dajemy się nabrać na sprawdzone już przez nich metody. Zobacz, w jaki sposób złodzieje próbują się dobrać do naszych oszczędności i jak się zabezpieczyć.

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik