Przewodnik finansowy - Getin Bank

[Klienci indywidualni] Blog - slider najnowszych wpisów

Jeśli odbieranie stypendium kojarzy ci się ze staniem w kolejce do kasy, to nie czytaj tego tekstu. Jesteś już na niego za stary. Chyba, że masz dorastające dzieci – w takim przypadku zapoznaj się z nim i daj im do przeczytania, bo ma on bardzo ważne przesłanie: można efektywnie zarządzać nawet najmniejszym budżetem. Ba! Im jest on mniejszy, tym lepszego zarządzania wymaga. Jak sprawić, aby mając niewiele pieniędzy, nigdy ich nie brakowało?
Dzielenie jest od czasów starożytnych jedną ze skutecznych metod rządzenia. Już starożytni Rzymianie wzniecali konflikty między podbitymi ludami, by następnie rozegrać je na swoją korzyść. Ty również możesz ich wzorem dzielenie wykorzystywać do dbania o swoje interesy. Ale spokojnie, nikt nie sugeruje przedsięwzięcia najazdów ani prób szerzenia niezgody. Wystarczy, że dzielenie ograniczysz do własnego portfela.
Wydawać by się mogło, że tylko odpowiednio skomplikowane produkty są w stanie zaspokoić złożone potrzeby współczesnego konsumenta. W końcu żyjemy w bardzo złożonym świecie. Dowiedz się, dlaczego warto stawiać na proste produkty i usługi.
Bankowość internetowa i płatności elektroniczne od dawna ułatwiają nam życie. Są wygodne, szybkie i – gdy pamiętamy o kilku prostych zasadach – bezpieczne. Aby mieć pewność, że nasze oszczędności nie wpadną w niepowołane ręce, warto stosować na co dzień kilka prostych zasad. Co robić, a czego unikać?

[Klienci indywidualni] blog - prezentacja wpisów

Ekonomia po ludzku

29.03.2017 | Getin Bank | 4 minuty czytania
Emocje silniejsze niż rozsądek, czyli słowo o neuroekonomii