[Klienci indywidualni] Blog - slider najnowszych wpisów

Coraz niższe oprocentowanie lokat powoduje, że większość Polaków szuka pomysłu na inwestycję pieniędzy. Niestety nie wszystkich stać na zakup mieszkania czy domu. A może wziąć trochę kredytu i zainwestować w działkę budowlaną lub rekreacyjną?
W 2020 roku przez pandemię koronawirusa sezon weselny znacznie skrócił się. Choć wiele osób zdecydowało się przesunąć termin ślubu o rok, to wciąż nie brakuje chętnych na powiedzenie sakramentalnego „tak” w tym roku. Dodatkowe pieniądze, w takiej sytuacji, zawsze mogą się przydać, dlatego warto pomyśleć o kredycie gotówkowym.
Choć poszczególne kraje europejskie poluzowały obostrzenia wynikające z przemieszczania się pomiędzy państwami, większość Polaków spędzi urlop w naszym kraju. Nie oznacza to jednak, że będzie on dużo tańszy od zagranicznych wojaży.
Niestety wyłudzenia kredytów „na dowód” nadal się zdarzają, choć wydaje się, że w dobie informatyzacji w bankach i firmach pożyczkowych, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Warto chronić swoje dane, także w sieci i nie udostępniać dokumentów osobom trzecim.

Polecane

14.06.2018 | Getin Bank | 7 minut czytania
Jeśli odbieranie stypendium kojarzy ci się ze staniem w kolejce do kasy, to nie czytaj tego tekstu. Jesteś już na niego za stary. Chyba, że masz dorastające dzieci – w takim przypadku zapoznaj się z nim i daj im do przeczytania, bo ma on bardzo ważne przesłanie: można efektywnie zarządzać nawet najmniejszym budżetem. Ba! Im jest on mniejszy, tym lepszego zarządzania wymaga. Jak sprawić, aby mając niewiele pieniędzy, nigdy ich nie brakowało?
18.05.2018 | Getin Bank | 3 minuty czytania
26.04.2018 | Getin Bank | 2 minuty czytania

[Klienci indywidualni] blog - prezentacja wpisów

#ProsteZasady

19.09.2019 | Getin Bank | 5 minut czytania
Na naukę oszczędzania nigdy nie jest za wcześnie. Warto dawać kieszonkowe już kilkuletniemu dziecku i tym samym zachęcać do samodzielnego gospodarowania budżetem. Dzięki temu dziecko uczy się podejmowania decyzji i liczenia. Nastolatek natomiast może rozwijać umiejętność planowania wydatków i oszczędzania, korzystając z własnego rachunku bankowego. Takie konto może przynieść też wiele innych, korzyści. Jakich? Sprawdźmy!

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik