[Klienci indywidualni] Blog - slider najnowszych wpisów

Jak sfinansować plany wakacyjne? Albo z oszczędności, albo pożyczając pieniądze z banku. Zanim jednak to zrobisz, dobrze oszacuj koszty, jakie cię czekają. Weź pod uwagę możliwość niespodziewanych wydatków. Pamiętaj też, że tegoroczne wakacje mogą być droższe niż w poprzednich latach.
Kredyt to dobry sposób ma pozyskanie potrzebnej gotówki. Trzeba jednak z niego rozsądnie korzystać. Dowiedz się, skąd najlepiej pożyczać pieniądze, jak szukać dobrych ofert kredytowych, a także ile pożyczyć, by nie wpaść w spiralę zadłużenia.
Jak pozyskać dodatkowe pieniądze? To pytanie, które zadaje sobie większość z nas. Oszczędzanie, inwestowanie, wzięcie kredytu? To tylko niektóre z możliwości. Poznaj pięć sprawdzonych sposobów, które pozwolą mieć pełen portfel.

Polecane

15.04.2020 | Getin Bank | 6 minut czytania
Nawet dla młodych osób ograniczenia związane z kwarantanną są uciążliwe – nie możemy swobodnie uprawiać sportu, spotkania ze znajomymi możemy odbywać tylko online, a na dostawę internetowych zakupów spożywczych musimy czekać ponad tydzień! My jesteśmy przyzwyczajeni do załatwiania wielu spraw zdalnie. A nasi rodzice i dziadkowie? Często gubią się w internetowym świecie, ale teraz, kiedy na szali jest ich życie i zdrowie, my mamy obowiązek im pomóc.

[Klienci indywidualni] blog - prezentacja wpisów

#ProsteZasady

19.09.2019 | Getin Bank | 5 minut czytania
Na naukę oszczędzania nigdy nie jest za wcześnie. Warto dawać kieszonkowe już kilkuletniemu dziecku i tym samym zachęcać do samodzielnego gospodarowania budżetem. Dzięki temu dziecko uczy się podejmowania decyzji i liczenia. Nastolatek natomiast może rozwijać umiejętność planowania wydatków i oszczędzania, korzystając z własnego rachunku bankowego. Takie konto może przynieść też wiele innych, korzyści. Jakich? Sprawdźmy!

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik