[Klienci indywidualni] Blog - slider najnowszych wpisów

Wysokość osiąganych dochodów jest głównym parametrem wpływającym na zdolność kredytową. Z tego powodu banki wymagają podania informacji na temat wynagrodzenia, ale nie zawsze wymagają zaświadczenia. Sprawdź, czym różni się ono od oświadczenia i jak to wpływa na decyzję kredytową.
Wybuch pandemii zmienił podejście wielu Polaków do oszczędzania. Utrata części dochodów, wynikająca m.in. z powtarzającego się lockdownu, skłoniła do gospodarniejszego planowania budżetu i odkładania pieniędzy z myślą o zabezpieczeniu przyszłości. Zastanawiasz się, jak dbać o domowe finanse? Poznaj sprawdzone sposoby na oszczędzanie.
Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, więc składasz wniosek o kredyt. Liczysz na szybką decyzję i pozyskanie środków, jednak bank odrzuca twój wniosek? Jeśli nie chcesz, aby ten scenariusz był częścią twojego doświadczenia sprawdź, jak postąpić w razie takiej sytuacji i dowiedz się, jak temu zapobiec.
Polacy chętnie zaciągają kredyty – do tego stopnia, że na statystycznego rodaka przypada do spłaty 17 tys. złotych. Niektórzy mają na swoim koncie zaledwie jedno zobowiązanie, a inni – nawet kilka. Nasuwa się więc pytanie: ile można mieć kredytów? Dowiedz się, czy masz szansę na uzyskanie finansowania w przypadku posiadania kilku innych zobowiązań.

Polecane

15.04.2020 | Getin Bank | 6 minut czytania
Nawet dla młodych osób ograniczenia związane z kwarantanną są uciążliwe – nie możemy swobodnie uprawiać sportu, spotkania ze znajomymi możemy odbywać tylko online, a na dostawę internetowych zakupów spożywczych musimy czekać ponad tydzień! My jesteśmy przyzwyczajeni do załatwiania wielu spraw zdalnie. A nasi rodzice i dziadkowie? Często gubią się w internetowym świecie, ale teraz, kiedy na szali jest ich życie i zdrowie, my mamy obowiązek im pomóc.

[Klienci indywidualni] blog - prezentacja wpisów

#ProsteZasady

19.09.2019 | Getin Bank | 5 minut czytania
Na naukę oszczędzania nigdy nie jest za wcześnie. Warto dawać kieszonkowe już kilkuletniemu dziecku i tym samym zachęcać do samodzielnego gospodarowania budżetem. Dzięki temu dziecko uczy się podejmowania decyzji i liczenia. Nastolatek natomiast może rozwijać umiejętność planowania wydatków i oszczędzania, korzystając z własnego rachunku bankowego. Takie konto może przynieść też wiele innych, korzyści. Jakich? Sprawdźmy!

W reklamie posługujemy się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych znajdziesz na www.getinbank.pl/slownik