[Klienci indywidualni] Blog - slider najnowszych wpisów

Czy konsolidacja kredytów jeszcze się opłaca? Dowiedz się, kiedy warto wziąć kredyt konsolidacyjny, a także czy warto konsolidować wszystkie zaległości wobec banków.
Udając się po bezpieczny kredyt gotówkowy do banku, czy składając wniosek przez internet, przyszły kredytobiorca stanie przed bardzo ważną decyzją: na jak długo chce pożyczyć pieniądze?
Kredyty rodzinne to nie tylko takie, które są zaciągane przez kilku domowników. Często kredyt brany przez jedną osobę, ma na celu wsparcie inne bliskie osoby. Kto spłaca taki kredyt i czy bank może przelać środki na cudze konto?
Co zrobić z kredytem gotówkowym po śmierci kredytobiorcy lub w przypadku jego ciężkiej choroby. Dowiedz się, jak wygląda kwestia zobowiązań bankowych w takiej sytuacji.

Polecane

15.04.2020 | Getin Bank | 6 minut czytania
Nawet dla młodych osób ograniczenia związane z kwarantanną są uciążliwe – nie możemy swobodnie uprawiać sportu, spotkania ze znajomymi możemy odbywać tylko online, a na dostawę internetowych zakupów spożywczych musimy czekać ponad tydzień! My jesteśmy przyzwyczajeni do załatwiania wielu spraw zdalnie. A nasi rodzice i dziadkowie? Często gubią się w internetowym świecie, ale teraz, kiedy na szali jest ich życie i zdrowie, my mamy obowiązek im pomóc.

[Klienci indywidualni] blog - prezentacja wpisów

Praktycznie o finansach

22.01.2021 | Getin Bank | 4 minuty czytania
Czy konsolidacja kredytów jeszcze się opłaca? Dowiedz się, kiedy warto wziąć kredyt konsolidacyjny, a także czy warto konsolidować wszystkie zaległości wobec banków.

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik