O banku

Dowiedz się więcej o Getin Banku

Getin Bank jest marką bankowości detalicznej należącą do Getin Noble Bank SA, jednej z najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Regularnie jesteśmy doceniani za dynamikę rozwoju przez media i ekspertów branżowych. Nasza spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Nasi klienci

Swoją ofertę Getin Bank kieruje do Klientów indywidualnych, a także segmentu małych i średnich firm, korporacji i samorządów. Nasza oferta, ze względu na swą kompleksowość i innowacyjność, zainteresuje szczególnie osoby oczekujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej obsługi – także posprzedażowej.

Jesteśmy blisko

Z naszych usług korzysta dziś ponad 2,2 mln konsumentów, a produkty Getin Banku dostępne są w ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników. Dzięki wykorzystaniu platform teleinformatycznych jak komunikacja mobilna i WWW docieramy do naszych Klientów szybko i na bieżąco z niezbędnymi, pożytecznymi dla nich informacjami.

Najważniejsze fakty z historii naszej firmy:

5 marca 2013 r.
ogłaszamy nową strategię biznesową „Getin UP”. Opiera się ona na rozwoju bankowości relacyjnej i dalszym dążeniu do osiągnięcia statusu banku w pełni uniwersalnego i innowacyjnego. Otwieramy ulepszone placówki: najpierw we Wrocławiu i w Warszawie. Do końca roku planujemy otworzyć w sumie 30 udoskonalonych Punktów Obsługi Klienta.
2012 r.
następuje prawne połączenie Get Bank SA oraz Getin Noble Bank SA. Powstały w wyniku fuzji bank kontynuuje działalność pod nazwą Getin Noble Bank SA.
2011 r.
Getin Noble Bank generuje rekordowy zysk netto w wysokości prawie 950 mln PLN.
2010 r.
powstaje Getin Noble Bank SA w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku. Zostaje uruchomiona nowoczesna bankowość internetowa – GetinOnline.
2009 r.
sieć placówek własnych Getin Banku zostaje powiększona do 220.
2008 r.
Getin Bank rozpoczyna rozwijanie sieci partnerskiej – wkrótce franczyza stanie się jednym z filarów handlowych firmy.
2007 r.
Noble Bank SA debiutuje na Giełdzie Papierów Wartosciowych w Warszawie.
lata 2005-2006
sieć sprzedaży Getin Banku powiększa się o oddziały przejętego przez Getin Holding Wschodniego Banku Cukrownictwa. Licencja bankowa oraz kapitały spółki zostają wykorzystane do stworzenia marki Noble Bank.
 2004 r.
powstaje Getin Bank: utworzony po przekształceniu kupionego przez Getin Holding Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach oraz przejęciu łódzkiego Banku Przemysłowego.

Dowiedz się więcej o Getin Banku