Aktualizacja aplikacji Getin Mobile (wersja 2.16)

21.09.2018

Od 20 września 2018 r. w sklepach Google Play, App Store i Sklep Windows dostępna jest aktualizacja aplikacji Getin Mobile i (wersja 2.16). W najnowszej wersji aplikacji udostępniamy przelewy natychmiastowe Express Elixir.

Z przelewem Express Elixir szybko i bezpiecznie prześlesz pieniądze na konto w innym banku w godzinach od 6:00 do 22:00. Środki trafią na wskazany rachunek bankowy już w kilka sekund od zatwierdzenia przez Ciebie transakcji.

 

Kiedy może się przydać Express Elixir? Zawsze wtedy, gdy liczy się czas. Na przykład:

  • Dostałeś przypomnienie o niezapłaconej fakturze za telefon, gaz czy inne usługi,
  • Ktoś bliski pilnie potrzebuje pieniędzy i chcesz mu jak najszybciej przekazać odpowiednią kwotę,
  • Realizujesz transakcję, która wymaga natychmiastowego przepływu środków, np. na uregulowanie płatności za przedmiot umowy u notariusza, opłacenie zadatku za mieszkanie czy zaliczki na wakacje w biurze podróży,
  • Z przelewem Express Elixir natychmiast przelejesz pieniądze także do ZUS i organów administracji skarbowej.

Przelew Express Elixir zlecisz w Bankowości Internetowej i Bankowości Mobilnej, wystarczy wybrać typ przelewu Express Elixir. Po wypełnieniu formatki przelewu zostanie zaprezentowana opłata i czas dostarczenia przelewu. 

 

Dowiedz się więcej

 

¹Bankowość Internetowa i Bankowość Mobilna to zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, usługa bankowości elektronicznej – usługa polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku.
2Przelew Express Elixir – rodzaj polecenia przelewu realizowanego w czasie rzeczywistym. Polecenie przelewu to, zgodnie z w/w rozporządzeniem – usługa, o której mowa w art. 3 ust. 4 ustawy z dn. 19 sierpnia 2011r. o usługach płatniczych, z wyłączeniem polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu SEPA i polecenia przelewu w walucie obcej.